Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Még összenőhetnek a fogaim?

Még összenőhetnek a fogaim?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és elöl a két metszőfogam között is van egy kisebb rés, de a metszőfogaim másik oldalán is...

még összenőhet? fogszabályzást ajánlottak, de biztos nem akarok.. egyébként teljesen egyenesek, és semmi bajuk nincs..

vagy esetleg ki lehet pótolni, hogy ne látszódjon? mint ahogy egy letölt fogat pótolnak.. lehetséges?


2011. aug. 8. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fognak már összenőni, ha az egyszer kinőtt, akkor nem fog vándorolni. Fogszabályzóval meg lehet oldani
2011. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
reménykedj hogy majd a bölcsességfogad összetolja a fogsoros... nekem alapjáraton szorosan álltak a fogaim, elkezdtek nőni a bölcsességfogaim, és most tolja össze az egész fogsorom:S elkéne mennem fogorvoshoz, hogy kiszedjék őket, mert ez így nem állapot.
2011. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg porcelán illetve direkt héjjal. Itt láthatóak képek róla, gondolom bármelyik esztétikai fogászatnál megcsinálják.


[link]

2011. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem sem fognak már összenőni.Ha úgy érzed,h nagyon látszik, és téged is zavar,akkor megéri fogszabit csináltatni:)
2011. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!