Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foci baleset. Szerintetek el...

Foci baleset. Szerintetek el kellene mennem fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma délután haverokkal fociztam. Egyszer csak felugrottam egy másik játékossal, aki szépen lekönyökölt, pontosan az arcomat kapta el (miután földre estem, a fél arcomról lejött a bőr). Ezután az egyik hátsó fogam kezdett el egyre jobban fájni, elmozdulni bár nem mozdult el, vacsorázni már nem nagyon tudtam miatta, illetve a számat sem tudom teljesen kinyitni, mert annyira fáj. Most alszok egyet, hátha jobb lesz holnapra, de nem hinném hogy sokat javulna. Szerintetek mit kellene tennem? Menjek fogorvoshoz? Mert azt nem nagyon preferálom, de ha más nem marad..............szvsz még maradok így pár napot, de ha nem javul, nincs mese, elmegyek a dokihoz :( csak az a baj hogy egy esetleges foghúzásra, ill. új fogra most nincs pénzem (legalább is gondolom, hogy drága)
2011. aug. 12. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj dokihoz. Nem kell magánhoz menni, menj el a körzetihez, azt a tb fizeti.

A foghúzás meg ingyen van.

2011. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De drága vagy! :)

Megkérdezed, hogy menj-e fogorvoshoz, és a végére meg is beszéled magaddal, hogy elmész. Szóval nincs kérdésed. :)


Egyébként ha a körzeti fogorvosodhoz mész, akkor ingyenes a kezelés. A TB támogatja.

2011. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem mar holnap menj fogorvoshoz! en is ugyanugy parazom a fogdokitol de inkabb most deruljon ki ha vmi baj van mint kesobb amikoresetleg marnem lehet a fogadon segiteni es ki kell huzni. egyebkent ha lotyog is a fogad vagy ilyesmi de egeszseges volt mar a baleset elott akkor nem fogjak kihuzni. legrosszabb esetben kapsz vmit(fogalmam sincs mi a neve) amivel rogzitik h ne mozogjon a fog. ez nem tudom mennyibe kerul, azt tudom h a foghuzas ingyenes sztk-val, szoval lehet ott ez is ingyen van. sok sikert!
2011. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocs, össze vagyok most zavarodva, ennyire még nem fájt a fogam, valami hihetetlen szar :(
2011. aug. 12. 21:34
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nem lett jobb az alvástól, de megkérdeztem ismerőseimet, és azt mondták, az állkapcsommal lehet gond, ami pár nap és elmúlik. Remélem igazuk van.
2011. aug. 13. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!