Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó alul-felül?...

Fogszabályzó alul-felül? Pénzlehúzás vagy szükség?

Figyelt kérdés
Én csak felül szeretnék, de a dokim azt mondja, hogy azt nem szabad. Mert elcsúsztathatja az alsó később a felsőket. És hogy van ahol kirúgják azt az orvost, aki félmunkát végez.
2011. aug. 18. 20:54
 1/5 anonim válasza:
nekem is azt javasolt ahogy alulra felülre legyen.Azért hogy később biztosan rendben legyenek a fogaink..neked miért kell? (nekem mélyharapásom van és azért kell alulra és felülre)maszek dokinál csináltatod? bocsi h itt kérdezem :)
2011. aug. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kell alulra és fölülre is! Mert nekem is mély harapásom van! De általában mindenkinek van alul meg fölül is, mivel ha a fölső fogsorod teljesen egyenes lesz akkor az alsó nem fog hozzá illeszkedni! De lehet az alsót sokkal hamarabb leveszik! :)
2011. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, nekem is mélyharapásom van. és szintén igen, maszek :D jó sok pénz, azért kérdeztem :/
2011. aug. 19. 12:17
 4/5 Lin71 ***** válasza:

Tudod szerintem a doki nem véletlenül végzett egyetemet, szóval nem értem, miért és milyen alapon kérdőjelezed meg a munkáját és a szakértelmét. Nekem is van, alul-felül, szükséges volt az alsó is, hisz muszáj volt az alsó sort a felsőhöz igazítani.

Amúgy meg ha U18 vagy, olcsóbb.

2011. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mondjuk olyan alapon kérdőjelezem meg, h mint legtöbb ember, ő is pénzen él. és nem mindegy hogy 2xannyit kap vagy sem
2011. szept. 8. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!