Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek jó választás a...

Szerintetek jó választás a csiszolás nélküli héj?

Figyelt kérdés

A Lumineers nagyon jó választásnak tűnik számomra, hisz nincs most szép fogam. Szerintetek tényleg olyan szép fogakat tudnak vele csinálni? Valaki esetleg próbálta már? Elég drága (150.000-160.000/db), így nagyon szeretnék jól dönteni. Nem vagyok gazdag, de a kinézetem fontos számomra, főként, hogy most tényleg nincs szép fogam. Ha már ennyi pénzt áldoznék rá, akkor nagyon szépet szeretnék.


Egy hasonló kinézetű fognak örülnél:

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 24. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány darabot szeretnél belőle?


Általában azt szokták ajánlani, hogy az első 8, vagy széles mosolynál 10 fogra. Azért az elég húzós összeg ebből a konstrukcióból, de hogyha szánsz rá ennyit, akkor okés.

Az alsó fogakra meg szerintem elég csak egy sima rendelői fogfehérítés is, az kb 35-40e ft, plusz ilyenkor nem árt megcsináltatni színtelen töméssel az esetlegesen amalgánnal betömött fogakat(olyan jó 15 ezer/ fog :) )

A kérdés, hogy neked megér-e ez az egész ennyit. Hogyha olyan munkád van, ahol tényleg nagyon, de nagyon fontos a megjelenés, akkor ne habozz, a "legjobbat" vedd meg. Viszont azt írod nem vagy gazdag. Azért aki kiad szépészetre cirka 1m forintot, nem mondható szegénynek.(nem irigykedek, nekem is van mit a tejbe aprítani ;) Viszont hogyha tényleg nem vagy gazdag, és ezzel minden pénzed kiköltekeznéd, akkor én nem látom értelmét annak, hogy a legjobbat vedd.


Én anno amikor csináltatni akartam, elmentem egy nagyon jó orvoshoz(ha kell megadhatom az elérhetőséget, szegedi, nagyon, de nagyon normális, lentebb kifejtem miért). Fogfehérítés megvolt, kicserélte 8 tömésem, aztán amikor bementem hozzá, akkor leültetett, és mondta, hogy beszéljük ezt meg, mert úgy gondolja, nem lenne szép az eredmény. Amiatt, mert egy idióta fogszabályzós doki kivette 2 fogam, viszont kb fél évvel hamarabb vette le, mint kellett volna és a fogak nem állnak jól, rés van. Ezt a rést ugye ki kéne tölteni, viszont akkor széles héjak lennének. Azt ajánlotta, hogy megcsinálja nekem valami gipsz szerű anyagból, és hogy nézzem meg, hogy milyen. Igaza volt. Nagyon nem volt esztétikus. Simán megtehette volna, hogy lehúz azzal a 350-400ezerrel(annyiba lett volna a 8 héj).

2011. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A látható fogakra mindenképp szeretnék, különben tényleg nem lenne szép a hatás. A fogaimra külön raktam félre pénzt, hogy tudjak menni megcsináltatni. A fogsorom egyenes, az első fogaim foltosak, ezért szeretném a héjakat. Ha már ennyit áldoznék rá, akkor szép eredményt szeretnék. Annyira szép fogakat láttam interneten, hogy nem tudom egyezik-e a valósággal. Szerinted kedves első válaszoló, akkor megéri az árát? Szerinted nem lesz túl mű a végeredmény? Az orvos előre megmutatja, hogy milyen lesz rajtam? Köszi a választ, megy a zöld kezecske:)
2011. aug. 24. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

ez engem is érdekelne...már sokszor nézegettem a Lumineers héjakat...de tényleg nagyon drága sajnos...:(

nekem mondjuk nagyon tömöttek a fogaim, ezért nem tudom, nekem lehetne-e, erről tudsz vmit?:)

ELSŐ VÁLASZOLÓ! meg tundád nekem írni annak a fogdokinak a nevét? sajna nem tudok neked privit írni...

kösziiiiiiiiii:)

2011. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is van tömött fogam, de szerintem ez nem kizáró ok. A fog látható felére ragasztják a héjat, mögé csak rögzítik, tehát szerintem simán lehet tömött foggal. Néztem neten, hogy mennyire csúnya fogat is javítottak vele, így nem hiszem, hogy a tömésünk a legproblémásabb:D:D
2011. aug. 27. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ó az jó lenne:D mert sajna nekem eléggé tömöttek:$:D

nemtudom:D

köszönöm a válaszodat:)

2011. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!