Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy tudnék csinálni magamnak...

Hogy tudnék csinálni magamnak fogszabályzót?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék fogszabályzót, olyan jól néznek ki, de a szüleim nem engedik.Hogy csináljak csak úgy, dísznek, hogy olyan szép/divatos legyen?

LÉGYSZI CSAK A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK PLS KÖSZÍÍ


2011. szept. 2. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél fogtechnikus. Anno drakula volt a divat :)
2011. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Örülj, hogy szépek a fogaid!

Esetlen fogadra követ rakathatsz fogorvossal, de inkább örülj!

2011. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az összes fogadra tetess fogpiercinget... az már legalább annyira ocsmány lesz mint a fogszabályzó :D

amúgy inkább örülj hogy nem kell... én már két éve szenvedek az enyémmel, és rühellem...

2011. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Menj el fogorvoshoz kontrolra éskérdezd meg, hogy szerinte érdemes lenne e hordanod. Ha igent mond, akkor már fogorvosi javaslatra torténik a dolog és egy jó szülö elkisér megcsináltatni
2011. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál hogy nem áltok úgy anyagilag?

egy fogszabályozó 60-80ezer forint legalább van.

Nekem szükségem van rá,bulldog-harapásom van.

De nincs 85ezer forintunk...azért az nem kis pénz!

magadnak nem tudsz csinálni,ha csak nem vagy fogszabályozó orvos ^^"

Nemhogy örülnél hogy nincs szükséged fogszabályozóra -.- A fogszabályozó nem olyan ahogyan azt Googleban képeken látod hanem sokkal rondább!

Egy fekete/szürke fémcucc virít a fogadon...jól nézz ki? [link] ez igencsak jól nézz ki...DE én ilyet még magyarországon nem sok emberen láttam,márpedig rengeteg foxis embert ismerek.

Amúgyis,nem tudnál keményet enni,és az első párhétben+húzásoknál fájna...

Úgyhogy inkább örülj! -.-

2011. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!