Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van más megoldás is a fogszabá...

Van más megoldás is a fogszabályozáson kívül?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy a szemfogam az ínyemre nőtt remélem értitek mire gondolok és nagyon zavar van fogszabályozóm 2éve de semmmit nem ment lejebb (éjszakai fogszabályozó). Nagyon zavar nem merek nevetni társaságban beszéd közben mindig a szám elé teszem a kezem :S valami más megoldás?

16 L


2011. szept. 8. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
talan a korona
2011. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
sztem 16 évesen már rég nem kellene éjszakai fogszabályzót hordanod....ilyenkor az már nem ér semmit... Menj el egy fogszabályzó szakorvoshoz, ő majd elmondja h mi a teendő...
2011. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de hát rendszeresen járok húzatni :S szerintetek az állandó fogszabályzó jobb lenne? és hány év lenne még lehúzná?
2011. szept. 9. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 2. vagyok. Én 10 évesen kaptam éjszakait. Rendszeresen jártam húzatni, de nem hogy jobb, még rosszabb lett a fogam. És most 14 évesen rakattuk fel az állandót. 4 évig szenvedtem az éjszakaival, hiába...

2 hete van fent az állandóm, és már most látni hogy alakult...Szóval nagyon ajánlom h ha szüséges rakass fel állandót, mert egyáltalán nem pénzkidobás...

2011. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az állandó fogszabályozó lesz a megoldás, 16 éves korban még egészen jól alakulnak a fogak és szerintem (de ezt az orvos pontosabban be tudja lőni) 1 - 1.5 év bőven elég lesz, hogy helyrejöjjön. Utána még lehet, hogy egy ideig éjszakait kell majd hordanod, ha rendbejött. De önmagában az éjszakai nem sokat ér, nekem is volt anno.
2011. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem az éjszakai 1 év alatt tökéletesen helyre hozta a fogaim 10 évesen. A gond az, hogy ahogy nőttek szét mentek, de ez az én hibám , mert hanyagoltam a fogászatra járást, hogy folyamatosan állítsák, és évek óta nem is használtam. Most fogok újat csináltatni, éjszakait, én is 16 vagyok. Az, hogy működik-e az éjszakai, nem a korodon, hanem a problémán múlik. Ha valakinek nem használt 12 évesen, akkor jól tette, hogy állandót kért, mert most se használna.
2011. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!