Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet koraszülés lesz? Félek!...

Lehet koraszülés lesz? Félek! Pár napja hányingerem van éhes is vagyok meg nem is és furcsán fájdogál a pocim, van menzi szerű érzésem is! Csak 2 hét mulva kell mennem orvoshoz! 33h km

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Jósló fájásod is lehet. Nincs magándokid, akit fel tudnál hívni? Vagy menj be az sztk-ba. A gyomrod nyomhatja a baba is, azért is lehetnek ilyen panaszaid.

Egyébként nekem is ilyen fájdogálásom volt és van néha, engem megvizsgált a doki, hogy a méhszájam zárva van-e. Azután kért nekem időpontot ctg-re, a héten kell majd mennem.

34+5 hetes

2010. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, pihenj többet, feküdj sokat! És ne idegeskedj :)
2010. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy jóslóid vannak, de az ebben a korban már normális. Én 34+ 4 hetes vagyok, még szedem a magnéziumot, pihenek napközben is 1-1 órát, és nem eröltetem meg magam. Nekem is szokott mensi szerű fájásaim lenni, de csak este jellemző, és nagyon enyhék. Én holnap megyek a dokihoz, én is kiváncsi vagyok, hogy zárt-e még a méhszáj.

Egyénként a jóslók nem biztos hogy a szülés nagyon közeli eljövetelét jelzik, akár 40. hétig is lehetnek jóslóid. Mindenesetre pihenj többet Te is, és szedd a magnéziumot. Megjegyzem ez a hőmérséklet ingadozás totál kikészít, főleg a hirtelen melegedés, ilyenkor sokkal több nyűgöm van, mint egyébként. Lehet, hogy rád is ez van ilyen hatással.

Minden jót!

(34. hetes mami)

2010. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most óriási nagy fronthatások vannak (nálunk szakad a hó:), ilyenkor többször előfordulnak jósló fájások is és erősebbek lehetnek egy kicsit.
2010. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!