Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kellemetlen lehelet: valószínű...

Kellemetlen lehelet: valószínűleg nyitott gyomorszáj és reflux miatt. Hiába mosok fogat naponta többször, akkor is megmarad, nagyon durva, elnyomja a fogkrém és rágó illatát is. Mit használjak, amíg a laboreredményem nem jön meg, (? )

Figyelt kérdés
s az orvos nem ír fel valamit?
2011. okt. 11. 18:43
1 2 3
 11/22 Minus válasza:
Nekem is ez a problémám :-( 17 éves koromban megállipították, hogy nyitott gyormorszájam van, tükrözés, minta vétel, savlekötő. Azt mondta a doki pár kilót (1okg-ot legalább) fel kéne szednem és helyre jön a gyomrom. Most 37 éves vagyok 2 gyermekem van és 30 kg-mal vagyok több, de nem ez a probléma. A leheletemmel nem tudok mit kezdeni, diéta, gasztroenterológus, rágó, cukorka .... borzasztó, hogy semmi sem segít. Lenyelem a fogkrémet reggel fogmosáskor, este is, napközben is mosom és mégis bűzlök. Ha lehetne operálni a nyitott gyomorszájat szerintem az segíthetne rajtam! :-(
2015. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

nekem is ilyen problémám van.. :/

nincs rossz fogam, minden nap mosok fogat, járok fogorvoshoz is, de mégis valamiért nagyon büdös a szám..

valakinek meg szét van rohadva a fogai es fogat sem mos és annak meg nincs ilyen problémája.. nem értem..

2015. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 gyuribacsika ***** válasza:
Érdekes, ha az ember rákeres a neten, valami betegségre, rögtön kidob ezer találatot, ha pedig a gyomorszáj műtétre keresek szinte semmi róla, se orvosról, se műtétről, se senkiről, aki ebből kilábalt volna, most akkor ezzel a műtéttel senki se foglalkozik ?
2015. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Van Reflux műtét, meg is csinálják, csak elég költséges, és csak a nagyobb városokban csinálják.
2015. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mandulakőtől is lehet! Nézz utána. (Tonsil stones)
2015. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem nincsen büdös lehletem bár ha kávé plusz cigi után nem eszek egy rágót akkor inkább kissebb hévvel beszélek mert nehogy súlyos testisértésért lecsukjanak. Amúgy észrevettem hogy a legtisztább miliomos "úri" tanároknak van olyan büdös szája hogy legszivesebben az arcába okádnék. Egyébként a savra én ecet+szódabikarbóna és kicsi víz képletet használom és mindig elmúlik azonnal.
2017. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
na igen, az valós tény, hogy vannak olyan "úri" szuper emberek, akiknek olyan a lehelete, hogy én is okádnék tőle :)
2017. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Sikerült valakinek megtudnia hogy mitől van ez? Én is ezzel küzdök már rég.
2019. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Minus válasza:
Szia! nekem sajnos nem, enyíteni lehet. Sok vizet kell inni, a szájszárasságtól is lehet, az üres gyomortól is lehet, a nyitott gyomorszájtól és a savtúltengés miatt is lehet, illetve a rossz fogaktól, ami nekem nincs, mert 41 éves vagyok és még mindig a régi fogaim vannak és hófehérek. Diétát és gyógyszert írt nekem a doki kettő éve, persze egy ideig csináltam aztán az is abba maradt.
2019. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Talált valaki megoldást erre? Rossz lehelet nyitott gyomorszáj miatt...
2021. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!