Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek rossz fogorvosom van?

Szerintetek rossz fogorvosom van?

Figyelt kérdés

A fogorvosom a tegnap elkezdte kihúzni a gyökereket a fogamból, és iszonyúan fájt, mert érzéstelenítés nélkül csinálta. Már annyira fájt, hogy megfogtam a karját, hogy hagyja abba, mert nem bírtam megszólalni. Végül ezután adott injekciót, és azután már nem éreztem semmit, és betömte a fogamat. Egy hónap múlva vissza kell mennem, de azt mondta hogy legközelebb nem fog érzéstelenítőt adni, mert már legközelebb végleg betömi a fogamat. Nektek mi a véleményetek erről?

L/21


2011. okt. 13. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs! Köteles adni érzéstelenítőt ha kéred. Ne a betegeken spóroljon!!!
2011. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire nem bírom a fájdalmat velem ezt meg se tudta volna csinálni mert ájultan fordultam volna ki a székből. Más dolog hogy nem is engedek még egy kis tömést se szuri nélkül.


Én mondjuk privátba járok, pont emiatt, mert itt annyi érzéstelenítést kapok, amennyit akarok, végül is kifizetem az utolsó cseppig. :)

2011. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már ki is esett a próbatömésem amit a "csodálatos" fogorvosom csinált! Nem akarok újra hozzámenni, de anyuék azt mondják hogy menjek vissza hozzá!
2011. okt. 13. 20:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kontár. Menj egy másikhoz. Anyudéknak nem sok köze van ehhez, felnőtt vagy már.
2011. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rossz, ez SZAR.
2011. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt vagy, magad döntesz. én a helyedben azonnal keresnék mást. milyen fogorvos az ilyen?!?!?!
2011. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt nem értem? Mit húzott ki a fogadból? Kihúzta a gyökeret, mert beletört az ínyedbe vagy gyökérkezelte és az idegeket húzta ki a gyökérből?


Akármelyik is, az orvosod egy idióta. Oscar díjat neked, ha te kibírtál érzéstelenítő nélkül egy gyökérkezelést. A fájdalomcsillapítás emberi jog, ez nem vicc. Én feljelenteném a helyedben és természetesen másik orvossal fejeztetném be a kezelést. Szerintem még az is lehet, hogy el is cseszte a fogad:S

2011. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Alapvető, hogy egy ilyen hosszú beavatkozásnál nem kínozzák meg a beteget és adnak érzéstelenítőt.

Tudom, hogy már régi a kérdés, de nekem most volt gyökértömésem, én egyáltalán nem éreztem fájdalmat, kivéve egy pillanat erejéig, mikor túl mélyre fúrt a gyökérben (de csak alapos akart lenni). Meg vagyok teljesen elégedve, fájdalomcsillapító is csak tegnap kellett, de az sem a fog, hanem az állkapocs ízületem miatt, mert az kikészült a sok tátogástól és erőbehatástól.

2014. febr. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neked valószínűleg gyökérkezelést csináltak akkor -

Melyik fogad volt?

2014. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az ideget húzták ki a fogból -

Nagyon "kellemes" lehetett

2014. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!