Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés TB-alapon?

Gyökérkezelés TB-alapon?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak szakszerűség, bánásmód, stb. kapcsán és mely településről akiknek volt már gyökérkezelése TB-alapon, tehát ingyenesen.
2011. okt. 18. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon változó, orvosfüggő, van aki nem is csinálja meg, hanem húzást ajánlj, de csinálták meg már nekem rendesen SZTK-banm is, igaz ez már régen volt. :-)
2011. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem (sajnos)sok fogamat gyökér kezelték már SZTKban,és magándokinál is. Nincs rossz tapasztalatom az SZTKs orvosokról,nem akarta egyik sem rögtön kihúzni!

Tényleg csak emberfüggő!

2011. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sose mennék ilyen komolyabb kezelésekre sztk-ba, mert egyrészt nem érdekük, hogy emberien viselkedjenek veled és ugyanígy az sem, hogy precíz munkát végezzenek, mert extra lóvét nem kapnak érte, csak a közalkalmazotti bért mint mások, az meg lóf.sz. A magándokinak meg ezzel szemben ugye csengetsz, nem is keveset, így neki meg érdeke, hogy tisztességes munkát csináljon, mert ezen a páciensköre is múlik, hiszen ha elhíreszteled, hogy szar meg hülye, akkor megcsappan a klienskör. Ez világos. Biztos vannak jó és lelkiismeretes TB fogorvosok is, de én inkább nem kockáztatok, ráfáztam már eggyel nagyon csúnyán. Az a nő egy idióta volt, kitalálta, hogy ez egy elhalt fog, nulla röntgen nélkül elkezdte gyökérkezelni érzéstelenítés nélkül, hiába óbégattam, hogy ez nem lehet elhalt, mert beszarok úgy fáj, ha csak hozzáérek. Azóta soha többet nem megyek ilyenekhez, én inkább kiszorítom rá azt a tizenpárezer ft-ot.
2011. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy neked rossz tapasztalatod volt! De azért ne mondj ilyeneket,hogy csak sz@r munkát csinálnak az sztks orvosok!!! Én már nem is egynél voltam(sajnos),de mind nagyon tisztességes munkát végzett,és nem akart rögtön húzni. Soha nem fájt egy kicsit sem,inkább csak kellemetlen volt. Pedig volt gyökérkezelésem,húzásom is.

Én a magánorvossal szívtam meg egyszer,ma megbeszélt időpontban hiába mentem vissza hozzá nem volt a rendelőben. Telefonon azóta sem lehet elérni,ennek már 2éve.

2011. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastad elég figyelmesen, amit írtam, mert ha jobban kinyitod a szemed, én nem mondtam, hogy mindegyik csak szar lehet: azt írtam, hogy biztos van köztük is jó, de neki alapvetően NEM érdekük megcsinálni a fogat, a leírt logika szerint és ezt kár megcáfolni, mert ha végiggondolod, tény. Te is jobban dolgozol, ha tétje van, ez ilyen baromi egyszerű. Ebből az okból én a magánorvosnak szavazok bizalmat és nem azért, mert ők alapvetően JOBBAK, hanem motivációjuk van normálisan viselkedni+dolgozni, ennyi.
2011. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem akarok veled vitatkozni,de én nem így gondolom! Azt elhiszem hogy van akit csak a pénz motivál,de akkor ez bármelyik orvosnál igaz lehet.

Mi van ha egy sebészorvost sem motivál semmi?!

2011. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akár hiszed, akár nem, más szakorvosok is mindjárt készségesebbek és precízebbek lesznek, ha pénzt dugsz a zsebükbe. Ilyen a magyar orvostársadalom, ne legyenek illúzióid.
2011. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kempingbringas ***** válasza:

Szevasztok!

Én most voltam a körzeti fogorvosomnál,hát csodálatos élmény volt.Volt egy kis lyuk a fogamon,mondom elmegyek míg el nem kezd fájni.Betömte,egy élmény volt kb annyira érdekelte hogy mit csinál hogy azt le se lehet írni.Az inekciót szó szerint belevágta a számba,jobban sajgott a helye mint a pár nappal később kivésett fogamnak(ez egy másik volt,ezzel a szájsebészetre mentem Debrecenbe,de itt nagyon korektek voltak).Na mindegy a betömött fogam azóta már fáj is,szóval lehet gyökérkezelni kell mert valószínü hogy megsérült az ideg is és begyulladt.Lehet nem ő a hibás,de szerintem ez a nem törödömsége miatt történt.De sajnos oda kell visszamennem mert nem úgy állok anyagilag.De általában az orvosok szarnak bele hogy mi van veled ha nem kapnak érte pénzt.De akkor minek fizetjük a tb-ét?Ez körzeti dolgot is hülyeségnek tartom,menjen mindenki oda ahova akar,és beteg után kapja a pénzt az orvos,így biztos jobban figyelnének,ha meg unja csinálni huzzón a bajba,ne a betegeket kínozza.

2012. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sztk-ba en se mennek! Viszont Budapesten talaltam egy nagyon jo maganrendelot. Duna Dental a neve. Ma voltam ott gyokerkezelesen, egyaltalan nem fajt, pedig en nagyon nagyon felek a fogorvosoktol. Nagyon kedvesek, pontosak, precizek, es nem is olyan dragak. Megeri azt a penzt nagyon:-) csak ajanlani tudom oket! en meg 3szor megyek vissza, de mar nem felek!
2014. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon hanyagok
2014. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!