Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért vigyorog az, akinek...

Miért vigyorog az, akinek ronda a foga?

Figyelt kérdés
Nem szégyelli? Nekem a legnagyobb főbenjáró bűn a ronda szuvas,hiányos fog. És akit ez nem is zavar...
2011. okt. 31. 08:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

Jahh, az sztk-ban betömik úgy, hogy pár hét múlva letörik az egész, és akkor most addig zuhanjak mély depresszióba a kedvedért meg a hozzád hasonló gyökerek kedvéért, amíg összegyűjtök 100ezret, amiből rendesen vissza tudják pótolni ?

Szánalmas vagy...

2011. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Kondor Judit ***** válasza:
Nekem is hiányosak a fogaim,de arra ügyelek ha kellemetlen szagot érzek a számba irány a fogdoki,meg évente azért elmegyek meglátogatom a dokit.
2011. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekli őket a véleményed. Nehogy már azért kelljen fapofával egyetlen vigyor nélkül lenniük mert neked nem tetszik...
2011. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A teli pofával vigyorgás,meg a mosolygás közt van azért némi különbség. Gondolom,aki betámadt büszke lehet a mosolyára.
2011. okt. 31. 11:22
 15/22 anonim válasza:

te biztos a tükör előtt töltöd az egész napot. Büszke lehetsz magadra hogy milyen jól le tudod nézni másokat.


Akinek van rossz foga főleg elöl, az restelli is nefélj. csak kitudja miért nem csináltassa meg. De kedvedért esetleg nem kéne e öngyilkos legyen?

2011. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Most akkor Neked ki sem lehetne menni az utcara, mert esetleg nagy a s.gged, ferde az orrod, kicsik a szemeid, ixes labad van, melleid mint a szunyogcsipes, sz.r a hajvagasod, csampas vagy, stb? Nezzel mar neha a tukorbe.

2011. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Egy költői kérdés:

Akinek ilyen primitív tizenéves gondolkodása van, az minek ír az egészség rovatba?

2011. okt. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Szerintem a kérdezőn vigyorog, biztos hasonlóan színvonalas megjegyzései lehetnek.
2011. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekel,hogy miért elfogadottabb egy igénytelen száj,mint egy nagy segg,vagy egy ronda frizura,mikor ezen is lehet változtatni...Én nem hiszem,hogy pénzkérdés egy fogkefe,meg egy fogkrém. Az egyik unokatesóm foga nem látszik a lepedéktől.Kérdeztem,hogy miért hagyja,hogy ennyire tönkremenjen,azt mondta,nincs lóvéja fogkrémre. De egy Coca cola figyelt a biciklikosárban.
2011. nov. 1. 13:24
 20/22 anonim ***** válasza:

Te meg akkor kevered a szezon a f.szommal, drágaság. Amit írsz, az a valódi igénytelenség.

De van aki pl. hiába súrolja, kilyukad, rosszul tömik be, széttörik, és épp nincs több tízezre a magán fogorvosra, mert a pótlások rohadtul nem ingyen vannak ám...

2011. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!