Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Iszonyú ronda fogaim vannak....

Iszonyú ronda fogaim vannak. Ez megoldás lenne rá?

Figyelt kérdés

Nagyon ferde az első két fogam, és hihetetlenül zavar. Volt fogszabályzóm is, másfél évig. Miután levették, nagyon szép, egyenes volt, de utána visszaferdült. Ha kihúzatnám azt a két bizonyos fogat, és a helyére pótlást tetetnék, akkor egyenes maradna? Nem lenne feltűnő? Amúgy a ferdeség mellé, az egyik még el is van kopva, a fogszabályzó alatti rágástól, és olyan mintha le lenne törve. Segítsetek légyszi, nagyon rondának érzem így magam. Félek, hogy olyan ferde lesz ( már nem sok kell hozzá), mint a fogszabályzó előtti gipszmintámon. Az a barátom szerint is szörnyű. Már alig merem kinyitni a számat.


17/L


2010. jan. 12. 17:33
 1/4 anonim válasza:
Szia, nekem is fogszabalyzom volt ket evig. Mikor levettek, akkor alul-felul az elso 6-6 fogra, belulre egy vekony drotot ragasztottak, ami tartja a fogakat, hogy aztan ne ferduljenek el. Ennek mar lassan 3 eve (hogy levettek), s a fogaim azota is szepen sorban vannak. Neked nem lehetne megegyszer beszabalyozni, majd egy ilyen "tartot" tenni ra? Nem latszik, es nagyon hamar meg lehet szokni.
2010. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából, most állok jogsi, továbbtanulás, lakásvétel előtt, úgyhogy erre sajnos most nincs pénzem. De az a baj, hogy nekem még össze-vissza kéne csiszolni is, amiért annyira elkopott.
2010. jan. 12. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
És pénz nélkül mit vársz? Csodát? Ha nagyon zavar az sajnos nem két fillér lesz, úgyhogy vagy így hagyod, vagy a jogsi/lakás közül valamelyikkel csúszol.
2010. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem várok pénz nélkül csodát, csak egy komplett fogszabályozás, ezzel a híddal kb 200.000 Ft lenne, ott ahol én lakok, és gondoltam két darab pótfog belefér a keretbe.
2010. jan. 12. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!