Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha csak egyik fogsorodra...

Ha csak egyik fogsorodra tehetnél fogszabályozót, akkor melyikre tetetnéd?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mind a kettő fogsorod rosszul áll, körülbelül egyforma csúnyák. Melyik fogsorodat igazíttatnád meg?
2011. nov. 6. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, amelyik a legjobban látszik,mikor beszélek, illetve nevetek. Személy szerint, ha csak egyet tetethettem volna fel, akkor a felsőre rakattam volna.
2011. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyikre sem, mert a harapásom nem lenne beállítva, így pár év alatt visszarendeződnének a fogaim. akkor meg kár az sok szenvedés.
2011. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért rendeződnének vissza? Nem azért áll rosszul a felső fogsorom, mert az alsó is, hanem, mert hátsó fogaim úgy nőttek. Nem volt nekik hely, hogy simán kijöjjönek és eltúrták a többit. Gondolom én.
2011. nov. 7. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem fognak tudni normálisan illeszkedni az alsó/felső fogaid az alsó/felső fogaidra, ergo nem lesznek "fix" pozícióban, így elmozdulnak, amerre tudnak.

Ha meg nem tudnak semerre, de az illeszkedés nincs meg, az állkapcsod fog pár éven belül fájni.


Inkább gyűjtögess még egy picit, de most felesleges belevágnod, mert pénzkidobás lesz az egész.

2011. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!