Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek lehet még tömni?

Szerintetek lehet még tömni?

Figyelt kérdés

Fogam rendbe tételére járok mostanság. Már csak kettő tömni való van, de azt mondta fogorvos, hogy azt egyenlőre nem tudja betömni.

Mikor voltam utoljára, megpiszkáltam az ínyem, s szivárgott belőle a vér. Mondta, hogy használjak szájvizet, meg fogselymet, és akkor 90%-ban rajtam múlik, hogy tudja-e majd tömni.

Egy hete lesz, hogy csinálom ezt a "terápiát", de még nem látok javulást. Mikor a fogselyemet jól felhúzum az ínyemig, aztán ínyem újjal megnyomom, szivárog a vér.

Szerintetek mit tud majd kezdeni vele a fogorvos? Meg mért baj, hogy kicsit szivárog a vér belőle?


2011. nov. 9. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

nem a fogínysorvadásnak van ilyen tünete?


egyébként szerintem ne "húzd fel jól az ínyedig" a fogselymet, magyarul ne húzd bele az ínybe, mert felsérted, és úgy már akkor is vérzik, ha amúgy nem vérezne. Kezdő fogselymes koromban, amikor én ezt még nem tudtam, rohantam a fogorvoshoz, hogy úristen, vérzik az ínyem, mire megnyugtatott, hogy csak balfék módon csináltam...

26/N

2011. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Amúgy még én sem jöttem rá a fogselyem helyes használatára. Hogyan kell valójában alkalmazni? Tegyem be a fogaim közé, húzzak rajta 2-3 és kész is? Vagy hogy?
2011. nov. 9. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

innen csemegézhetsz, nekem az 5. találat tetszik, de én már rájöttem a lényegére, csak régen nem használtam helyesen - egyszer találtam egy nagyon jó videót, egy csaj saját magán mutatta be, de most nem találom, ha meglesz, küldöm

2011. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!