Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Leszedethetem külföldön a...

Leszedethetem külföldön a fogszabalyzot, a magyar orvosom tudta/engedellye nelkül?

Figyelt kérdés

Kb pont egy eve kaptam fogszabalyzot, szerintem egesz jol nez mar ki a fogsorom. Most külföldön vagyok, es, bar allitolag a doki rögzitette, valami megis mozog. Az lett megbeszelve a dokival, hogy ha nyaron hazamegyek, folytatjuk a kezelest. De ugy nez ki, hogy itt maradok tanulni. Es itt meg borzaszto draga a fogorvosi kezeles, tuti nem lenne penzem fizetni. Ezert gondolkodom, hogy leszedetem. A nagy resze rendbe lett teve, bölcsessegfogak kint vannak, szoval azokkal nem lesz gond, haza meg ugy se megyek egy ideig. Akkor meg minek szenvedjek vele?

Volt mar valakivel hasonlo?

(Persze azert elöbb beszelek majd egy itteni orvossal, csak velemenyekre lennek kivancsi. Köszi!)


2011. nov. 23. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem az egy év kevés - hiába állnak szépen, vissza fognak mozdulni a fogszabályzás előtti helyzetükbe, ha idő előtt leszeded + ezután még alapból kell éjszakai fogszabályzó is, ami szintén az elmozdulás miatt van + simán leszedheted vele a fogzománcot is
2011. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!