Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves vagyok,2 hónapja 45...

17 éves vagyok,2 hónapja 45 kg voltam, most 39, viszont elég sokat eszek. Kevesebbet de többször. Mi a teendő ha hízni szeretnék?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a dolog, te is olyan alkatú vagy, hogy nem tudsz hízni. Nekem is teljesen ez van. 160cm-hez 43kg vagyok az más kérdés, hogy fiatalabb..

De nekem nagyon nem tetszik, hogy fogytál.:/ Esetleg keresd fel háziorvosodat.

14/L

2010. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 39 kiló nagyon nagyon kevés. Menj el orvoshoz, mert valami nagyon nincs rendben. Ha így folytatod nemsokára komoly beteg leszel. Próbáld meg nem tartani a súlyod 40 kiló felett, az alatt már veszélyesen vékony vagy.

Hízásra jó ha többször eszel, csak növeld a mennyiséget. Ha pár kiló feljött mozogj rendesen, mert akkor nagyobb lesz az étvágyad.

2010. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagyis tartani a súlyod 40 felett.. Bocsi elírtam..
2010. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is 160 magas vagyok,2 hete voltam háziorvosnál,mondtam neki.ő annyit mondott hogy egyek..ő ennyiben hagyta ezt a témát..esetleg ezzel a problémával milyen orvoshoz fordulhatnék még?
2010. dec. 18. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! lehet késve írok. Nálam pár éve ez volt, egy hét alatt fogytam 8 kg-t. Elmentem a háziorvosomhoz, aki megkérdezte ,hogy milyen a lelkiállapotom.Mondtam ,hogy változó mint mindenkinek. Erre adott gyógyszert amire nem tudtam ,hogy mi. Pár nap múlva kiderüt ,hogy erős nyugtató(Saduxen és ebből napi 2,5 et kellett bevennem.) ,napi 18 órát aludtam mikor kiderült mi az abba hagytam. Majd visszamentem ,hogy kérnék belgyógyászatra beutalót teljes kivizsgálásra. Azt mondta felesleges semmi bajom nincs, meg ő amúgy is belgyógyász.

Hát nagy nehezen sikerült elintézni. Minden féle vizsgálat, a legrosszabb a gyomortükrözés volt. De annál kiderült ,hogy a nyelőcsövembe volt egy nagyobb gyulladás és ez miatt volt az egész. Kaptam gyógyszert és nem hamar de 2 hónapon belül vissza tudtam hízni 6 kg-t. Azóta is tartom az 53kg-t.

Ne add fel inkább kopogtass orvosoknál,vagy kérd meg a szüleidet ,hogy segítsenek!

Jobbulást!

2010. dec. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!