Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Télen nem tudok mit kezdeni a...

Télen nem tudok mit kezdeni a számmal, folyamatosan kiszárad és nagyon csúnya, nem használnak az ilyen labello féle szájápolók. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
esténként lefekvés előtt kend be ilyen jó zsíros krémmel az sokat segít, jobb mint a labello.
2011. dec. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A labello amúgy is szárít, az kozmetikum, nem ajakbalzsam az fix.

1. Igyál sokat!

2. Vegyél patikában Primust és kenegesd rendszeresen mézzel

2011. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mert a l.bello semmit nem ér..

csinálj ajakradírt mézből meg cukorból és dörzsöld át vele a szád vagy egyszerűen fogj egy fogkefét és azzal.

és csak ezután hidratálj.

vegyél gyógyszertári ajakírt,hatásosabb mint a színezett ápolók. nekem drogériásból a rossmann márkás vált be, olcsó és jó

2011. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is ez szokott lenni (sajnos most is ki van száradva a szám) az én ajánlatom hogy: -vegyél ilyen gyógyszertárban Neogranormon-t (babapopsi krém de hatásos) -vagy gyógynövény boltvan szárított zsályát,vagy csalánt amit úgy használsz fel hogy a mikróba beteszel egy pohár vizet kb 1 percre aztán olyan 2 teáskanállal teszel a vízbe zsályát , elkevered és belemártasz egy zsepit vagy vattát a vízbe és a szádat borogatod vele (többször is újrahasználható bedobod a mikróba....)
2016. szept. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!