Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés utáni fogfájás?...

Gyökérkezelés utáni fogfájás? Meddig tarthat? Megőrülök a fájdalomtól!

Figyelt kérdés
Tegnap délben volt a gyökérkezelésem, 4 óra elteltével elmúlt az érzéstelenítő, onnantól kezdve olyan fájdalmaim vannak, hogy az már elviselhetetlen! Érzem, hogy dagad az arcom is.. Már bevettem fél doboz fájdalomcsillapítót, és alig van valami hatása. Annyira fáj, hogy nem tudok, nem bőgni a fájdalom miatt, mivel csillapíthatom a fájdalmat most s.o.s-ben, amivel kibírom hétfőig?
2012. jan. 7. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Alkohol. Viccen kívül, igyál meg egy pár felest.
2012. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal menj el a kórházba és húzasd ki!!! Ez komoly!!!

Nem szabad fájnia tömés vagy gyökérkezelés után a fognak, esetleg csak tompán mivel megbojgatták a fogbelet.

2012. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok. Visszaszívom amit írtam!!! Gyógyszerre nehogy igyál!
2012. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha már befejezett a gyökérkezelés, akkor nem szabad, hogy fájjon, ki kell húzni valószínűleg. Ha még nem, akkor Flector por esetleg, bár recept köteles, ügyeleten biztos kiírják. H
2012. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer nekem is volt gyökérkezelésem. Ami utána napokig jött, az életem legrosszabb fájdalma volt. De végül elmúlt.
2012. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájt utána a fél fejem, kb. 2-3 napig. 4 óránként bevettem 2 Nurofent (asszem kettőt). Azt a fajta Nurofent, amelyik fehér, hosszúkás tabletta (nem a piros zselés bogyót, az semmit nem ér..).
2012. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!