Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerdán (jan.4-én) voltam...

Szerdán (jan.4-én) voltam gyökérkezelésen, eddig nem fájt, ma viszont enni is alig tudok. Mi lehet ennek az oka? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Eddig semmi baj nem volt vele, enyhén érzékeny volt, de semmi más. Ma pedig reggel óta nagyon fáj, ha összeér másik fogammal (tehát ha becsukom a számat) akkor belenyilal, és csak akkor múlik el, ha nem ér hozzá semmi. Enni szinte képtelen vagyok. Persze próbálok a mások oldalon rágni, de akkor sem tudom megakadályozni, hogy ne érjen hozzá a fogam vagy az ennivaló.

Depulpin van a fogamban ideiglenes tömés gyanánt, de ezek szerint nem sikerült még kiölni a fogbelet.


2012. jan. 7. 18:56
 1/2 anonim válasza:
Én tegnap voltam gyökérkezelésen, 4 óra elteltével szűnt meg az érzéstelenítőtől a zsibbadás, és onnantól kezdve majd meg halok a fájdalomtól, én enni nem is tudok, egy zsemlét ettem reggel, azt is a jobb oldalon, mert a balon teljesen béna vagyok. Sokan azt mondják, hogy nem jól lett kezelve, mert nem szabadna éreznem semmit se. Meg, mondták, hogy húzassam ki, de nem akarok fogatlan lenni! :(
2012. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ismerős érzés :S Nekem is ezt mondták, hogy valószínűleg rosszul lett kezelve, aminek nagyon örülök... Kedden megyek vissza, remélem, hogy azért sikerül megcsinálni.

Szerintem Te is feltétlenül menj vissza, ha max. 2-3 napon belül nem múlik el a fájdalom! Addig pedig sajnos nincs más megoldás, mint az, hogy jóformán fájdalomcsillapítón élj(ünk) :/

Köszönöm szépen a választ, sok sikert kívánok, remélem, megoldják a problémát!

2012. jan. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!