Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsességfogam egy része...

A bölcsességfogam egy része fekete volt, de már nem látszik. Valami sárgás dolog rakódott rá, amit nem tudok leszedni. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
A bölcsességfogam növekedésben van. Mi lehetett az a fekete dolog? Fájni nem fáj(t) egyáltalán.
2012. jan. 8. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogköved lehet. Fogorvos meg tudja mondani pontosan.
2012. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ezt így elmondom fogorvosnak, nem fog hülyének nézni? Hiszen már nem látszik egyáltalán. Nem tudom mit csináljak.
2012. jan. 8. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
A fogorvos látni fogja, elhiszed? :)
2012. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. :) Szabad szemmel tényleg nem látni... Olyan mintha arra a fekete dologra nőtt volna a fogam(?) vagy valami, ami nem eltávolítható. Bár fogmosáskor is fáj. Lehet tényleg meg kéne mutatni fogorvosnak, csak félek, hogy nem fog hinni nekem és hlyének fog nézni. :(
2012. jan. 11. 18:16
 5/7 A kérdező kommentje:
*hülyének
2012. jan. 11. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vér volt rajta, mivel növekedésben van. A vér megfeketedik egy idő után. Ha a sárgás dolog még megvan, nyugodtan mutasd meg a fogorvosnak. Nem fognak hülyének nézni.
2012. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vér az tényleg lehetett, mert volt, hogy fogmosáskor vérzett, de az eltávolítható lett volna, nem? (1,5 nappal azután tűnt el az a feketés dolog, miután megjelent és addig elég sokszor próbáltam lesikálni, de nem sikerült.) Az a sárgás dolog fennáll, fogpiszkálóval tudom csak eltávolítani, de mindig újraképződik és csak a bölcsességfogamnál. Olyan kár, hogy nem értem mi történik! :( Mivel minden fogmosáskor fáj már legalább 3 hete, tényleg jobb lesz megmutatni. Holnap kérek is időpontot. :)

Köszönöm a bíztató válaszokat, nagyon aranyos vagy! :)

2012. jan. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!