Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelték a fogamat, és...

Gyökérkezelték a fogamat, és kiesett a tömés még régebben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Széttörött a fogam és csak a gyökér maradt meg De ez már kb 3 éve volt.. most be van gyulladva és olyan mintha kis gennyzacskó jött volna elő a sebben. Gondolom vésik a fogamat.. Addig nem is érdemes elmenni fogorvoshoz amígy be van gyulladva az ínyem? Vagy most mit csináljak?
2012. febr. 4. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj el a fogorvoshoz, ő majd tudja mi a teendő.

Ne várd meg, amig a fél fejed bedagad(hat).

Jobb előbb orvosolni...

2012. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem menj el a fogorvoshoz
2012. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bánomisén ***** válasza:
Menj el a fogorvoshoz mihamarabb, ő tudja kezelni a gyulladást is és megmondja, hogy mi a fogaddal a teendő. Valószínűleg ki kell szedni a maradék gyökeret, akkor elküld szájsebészetre.
2012. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy a gyulladás miatt nem hat az érzéstelenítő. Van olyan érzéstelenítő esetleg ami így is hat és egyből megtudná csinálni?
2012. febr. 4. 14:45
 5/8 bánomisén ***** válasza:
Gyulladt fognak tuti nem fog nekiállni, már csak azért sem, mert ez nem fogorvosi, hanem szájsebészeti feladat. Kezeli a gyulladást és ad egy beutalót a szájsebészetre.
2012. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ezt szerintem csak egy fogorvos tudja megmondani:)
2012. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elmentem fogorvoshoz tegnap és kitudta szedni fogóval úgy ,hogy semmit nem éreztem. Nagyon ügyes fogdoki volt és miután az érzéstelenítő kiment azután sem fájt..Már csak be kell gyógyulnia a sebnek :).És köszönöm a válaszokat:D
2012. febr. 16. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülünk neki:)
2012. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!