Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek a csúnyán kirepedez...

Mit tegyek a csúnyán kirepedezett ajkaimmal?

Figyelt kérdés
Nos, az a helyzet, hogy úgy gondoltam a sok előzően feltett kérdés ellenére feldobom a témát én is. Azt hiszem nekem ennél sokkal durvább a helyzetem. Megiszok napi 1,5-2 liter vizet, és mégis szárazak az ajkaim. Ha pedig száraz, feldörzsölődik és le is kell tépnem a bőrdarabkákat. Annyira zavaró, hiába kenegetem mézzel vagy nagyon profi balzsammal nem használ semmi (nem Labellora gondolok itt.) Nagyon ciki buliban is, alig telik el 20 perc fogkefés ledörzsölés után, már rögtön kezd kiszáradni. Arra is gondoltam, hogy nem-e lehet kapni valamilyen deszhidratáltságra hasznos port, ami vízben oldódik gyógyszertárakban? Légyszi seígtsetek, méz, ajakbalzsam, fogkefe, víz... mégis mit tegyek? Egyéb ötletek? 19/L

2012. febr. 27. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is ne tépkedd akármilyen nehéz megállni mert kisebesedik, elfertőződik és még rondább lesz.

A víz ivás oké de a vízzel mosás szárítja.

Én is ezzel bajlódtam, aztán kaptam egy nagyon jó ajakbalzsamot.

Nem tudom van-e oriflame-s a környezetedben nekik van shea vajas ajakápolójuk, meg van egy másik cucc a nevét már nem tudom, picike rózsaszín tégelyben van az mindenre jó: száraz ajkak, kidörzsölt náthás orr, száraz körömágy.

Én külön sheás ajak ápolót vettem a náthás, kidörzsölt orromra nagyon bejött mert nem csíp, puhítja a bőrt.

2012. febr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tedd rendbe az emésztőszerveid.
2012. febr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Azulenol kenőcsöt, vagy A vitamin olajat kenjél rá. Szedjél B vitamint, vagy egyél B vitaminban gazdag ételeket.
2012. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mind hasznos, ki fogom próbálni. :) Oriflame-s kis tégelyem nekem is van, de nem hiszem, hogy shea-s, hanem sima rózsaszín. Emésztőrendszert valamilyen gyógyszerekkel lehetne rendbe tenni? Amúgy utolsó válaszoló az a kenőcs hol kapható?
2012. febr. 28. 10:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban, szerintem recept nélkül is, de úgy gondolom, drágább.
2012. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!