Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma reggel észrevettem hogy a...

Ma reggel észrevettem hogy a kihúzott fogam mellett az ínyből jön ki valami csont darab vagy fog vagy valami de kemény, elmentem a dokihoz mert a fogam is be volt gyulladva amit kikapartak tegnap. Jobb lesz már?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap kipucolták a gyulladt fog helyét ma kivették a dugót és ma már nem pucolta ki elég lesz az az egy kipucolás a fogamnak?

Meg idegesít az a kinövő valami az ínyből mert nem fáj de karcolja az számat belülről de a doki csak egy kicsit megkapargatta de nem csinált vele semmit ki fog az jönni magától?

Vagy hova menjek?

Ugye nem fog újra begyulladni és fájni mert már ma egy hete hogy szenvedek vele....


2009. jún. 8. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is maradt egy kis szilánk, miután kihúzták a fogamat, de ha jól emlékszem, talán egy hét sem kellett, és magától kiesett.
2009. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapig jöttek a sebből a csontszilánkok. Kikaparta 1x a doki is, de utána még szép lassan kibukkantak. Azoktól már nem gyulladt be a fogam helye, s én piszkálgattam ki. Nyugodtan tedd ezt Te is, bajod nem lesz belőle! Csak persze nagyon ügyelj arra, hogy a kezed tiszta legyen, s a művelet után öblögess vmi szájfertőtlenítővel!
2009. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Kikaparni nem tudom mert az ínyből nő ki és nem a fogam helyéből jön hanem az ép ínyből nő ki de gyorsan , akkor szerintetek mit tegyek?

Menjek szájsebészetre?

2009. jún. 8. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
faj ha meg fogod?mozog? ha nem faj es mozog nyugodtan huzd ki te, ha nem jon menj vissza fogdokidhoz, valoszinu a huzas utan a fogmeder szele csupaszon maradhatott, nem takartja a foginy es az log ki.ez altalaban elhal es a doki fajdalom mentesen lecsip belole.es problema megoldva
2009. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kicsit érzékeny de mozog várok vele még egy kicsit mert ha nem tudom kiszedni akkor visszamegyek , hát nem tudom mi az valami csont darab én azt hittem szilánk amit majd magától kinő.

Nem jól gondolom?

2009. jún. 11. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
a szilank is csont darab.ha teljesen fuggetlen a fogmedertol akkor magatol is lassan kilokodik de ha a fogmeder egy resze latszik ki akkor a fogdoki kell segitsen
2009. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!