Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az alábbi tünetek alapján ez...

Az alábbi tünetek alapján ez afta?

Figyelt kérdés

Múlt héten belázasodtam egyik este, majd másnap is volt lázam majd megfázás nélkül el is múlt. Ezt követő napon elöl az ínyemnél éreztem egy kis hólyag szerűséget ami kifehéredett és bepirosodott körülötte, ég és fáj is kicsit, meg persze minden csípi, és ma mellete is lett egy kis hólyagocska. Ez afta lehet? A láz miatt is erre gondolok, mert kísérheti láz ahogy olvastam. Mit tudok vele csinálni? Mivel érdemes ecsetelni? Gingisol? Phlogosol? Meg vettem ma corsodyl szájvizet is.

És ha afta akkor 1 hét alatt igaz el kellene múlnia? max 2 hét.


2012. márc. 12. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem aftának tűnik. Ecsetelőkkel kezelgesd, óvatosan mosd azon a környéken a fogad, vigyázz fel ne sértsd az étellel. Néhány nap után el fog múlni. Jobbulást!
2012. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!