Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok valamilyen tanácsot...

Tudnátok valamilyen tanácsot adni? A cirkónium koronámmal nem vagyok megelégedve. Járt már más is így?

Figyelt kérdés
Egy baleset következtében (csak) az egyik metszőfogamat gyökérkezelni kellett, elszíneződött és cirkónium koronát csináltattam rá, mondván ha igazán élethű fogat akarok. Elkészül t a koronám, az alakja is jó, de világosabb mint a másik metszőfogam. Így is mikor megérkezett először a korona a fogorvos még húzatott rá egy sötétebb réteget, és mikor felrakta azt mondta nem fehérebb hanem az árnyalata más és ezzel nem lehet mit kezdeni. Én akiket kérdeztem kb 60% megjegyezte h kicsit világosabb és engem nagyon zavar, 40 ezerért pedig már elvárnám, hogy tényleg "mintha eredeti" fogam lenne.. Most elkezdtem használni Colgate Max White One-t, hátha a többi fogamat hozzá tudnám fehéríteni, és talán Dentomin fogport is kifogom próbálni. Azon gondolkoztam fogorvost felhívom, nem lehetne e valamit kezdeni vele, de az meg elég kínos lenne. Ez talán a fogorvos hibája lenne? Kicsit szerintem nevetséges is, hogy a színét nem lehet pontosan meghatározni a XXI. században, hanem csak egy színskáláról a 2 legközelebb eső szín közül kell választani. Valami ötlet? Eléggé elvagyok keseredve.
2012. márc. 14. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
fehéríttesd ki a többi fogadat ahhoz az egy koronához.. sztem ez volt a doki célja vele, még több pénzt nyúljon le rólad.
2012. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért ha már visszaküldte h sötétítsenek rajta nem valószínű, meg egyébként is 1-2 árnyalattal kéne világosítani a többit, az orvosi meg jóval többet fehérít rajta.
2012. márc. 15. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálja újra a doki. Ennyi pénzért!
2012. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem fogfehérítő matricát(annak aki tervez ilyet venni: tényleg működik), de hiába lettek fehérebbek a fogaim, így sem olyan mint a koronám :( Fogorvos nem hiszem meg csinálná újra, azt mondaná "az árnyalatával nem lehet mit kezdeni".
2012. ápr. 3. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!