Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha nem vagyok megelégedve az...

Ha nem vagyok megelégedve az orrommal és szeretném megműttetni, akkor a műtétet valamilyen formában támogatja a biztosító, vagy az egészet saját zsebből kell finanszírozni?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy pszichológus ezt igazolhatja és akkor valamiféle támogatást kaphat az illető, de ebben nem vagyok biztos.


Szóval?


2008. jan. 21. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Hát, szerintem baromi necces. Inkább arra számítanék a helyedben, hogy nem támogatja a tb.
2008. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tamogatja. Az ilyen problemakkal kuszkodo embereket elkuldik arra hivatkozva, hogy ' a mutet nem javitja az eletkorolmenyeiket'.
2008. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én sem hiszem, hogy az ilyesmit a TB támogatja. Állítólag az orrműtétek rizikósak, mert (1) egy idő után az orr újra átalakul, tehát nem lesz mindig olyan mint a műtét után. (2) lehet, hogy a sebész nem tud neked olyan orrot csinálni, ami jól áll. Szóval gondold meg ezt a műtétet légyszi!
2008. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Van akinek megcsinálják orrsövény-műtét címszó alatt megcsinálják, van akinek tényleg támogatnak lelki okok miatt (de a pszichológust, pszichiátert nem vered át, szóval tényleg komoly kell legyen hogy rábólintson, vagy szintén csúszópénz).
2008. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!