Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ügyes fogorvos ugye gond...

Ügyes fogorvos ugye gond nélkül kitudja húzni a már ínnyel benőtt csonkot?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy nagyon ügyes kezű fogorvos, hallomásból is, és tapasztalatból is.

Húzott már fogam, meg sem éreztem még azt sem amikor az injekciót adta.

A régi körzeti fogorvosaink pl nem tudtak fájdalom mentesen injekciózni, húzni és bölcsesség fogat pl egyik sem tudott húzni, azzal mindenkit szájsebészetre küldtek.

Ez a mostani dokinő a bölcsesség fogakat is egy perc alatt kihúzza, nem is érti az előzők miért küldtek mindenkit szájsebre.

Ha ilyen ügyes, jó doki ugye nem okozhat neki egy csonk, amibe bele van nőve az íny gondot?

Rettegek hogy azt csak úgy lehet kiszedni, hogy vágnak, vésnek.


2012. ápr. 2. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Márpedig ehhez biztos nem nyúl. A ínyt vágni kell mindenképp és nem tudja megfogni. Szájsebészet

(bocs, de minek vártál amíg benövi?)

2012. ápr. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem tőle kérdezed meg miután megmutattad neki? Talán attól félsz, hogy esetleg azt mondja majd hogy vésni kell, mert másképp ez már nem megy és akkor nehéz lenne az mondani, hogy akkor inkább hagyjuk? Itt nehezen fogja valaki megmondani anélkül, hogy pontosan látná mi is a helyzet, hogy mit lehet csinálni.
2012. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem egy fogkitörés után szájsebész fogszakorvos húzta ki az akkorra benőtt gyökeret, de a magánrendelőjében. Tehát nem kell vele kórházba menni, csak a megfelelő orvos kell. 13000Ft volt, de megérte, mert hamar túl voltam rajta.

2012. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ha jól tudom a doktornő is szájsebész.

Mindenképpen ki lesz húzva, teljes felső fogsor rendbehozatal közepette vagyok, holnap meg is kérem hogy ha lehet essünk túl azon a fogon, mert attól félek nagyon.

Csak lelkiekben szeretnék felkészülni hogy 100% hogy azt csak vésni lehet vagy van esélyem a sima húzásra.

Csonkot is húzott már nekem, de abból kicsit több volt meg, de gyökér fogó kellet hozzá azt tudom.

Szóval csak egy kis nyugtatásra vagy biztatásara vágyok, azért írtam ki a kérdést.

De majd holnap kiderül.Ha érdekel megírom mi volt. :)

2012. ápr. 2. 20:47
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Kicsit rég volt màr a Te eseted, de velem is ez a helyzet, hogyan sikerül végül? :)

2013. okt. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!