Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kezdetben nyílaló, mára már...

Kezdetben nyílaló, mára már állandósult a fájdalom a hídam körül, melyet egy hónapja csináltattam. Volt vkinek hasonló? Mitől fájhat ennyire? Mit tegyek ellene? Olyan mintha szét akarná feszíteni a híd a fogaimat.

Figyelt kérdés
Először az ínyemnél éreztem a fájdalmat(ez másfél hete volt), 2 napja viszont az egész híd fáj. Semmilyen gyógyszer nem mulasztja, még csak nem is enyhíti a fájdalmam. Az elmúlt héten 3 szor voltam fogorvosnál,aki nem tudja mi a bajom. Felírt antibiotikumont(dalacint), beszedtem mind, erre erősödött a fájdalom. A röntgen nem mutat semmit. Az ínyem csak minimálisan duzzadt.Én viszont kimerültem a fájdalomtól.
2012. ápr. 2. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
tegnap 14.27 vagyok, ha fekvő helyzetben jobb egy kicsit és tudsz aludni lehet h begyulladt az ideg. Nekem sajnos nem tudták megmenteni a fogam hiába nem mutatott a rtg semmit.
2012. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok. Sajnálom h nemtudják eldönteni mi lehet a baj!
2012. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!