Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyulladt fogra valami...

Begyulladt fogra valami gyors, ideiglenes megoldás, amivel valamelyest csökkenthető a fájdalom?

Figyelt kérdés
Már vagy három órája próbálom elérni a fogorvosom, és sikerült felvenni végre a mobilt, közölte, hogy ma nem rendel, menjek be hozzá holnap délelőtt. A fejem már duplájára dagadt, a fájdalom meg kezd elviselhetetlenné válni..

2012. ápr. 12. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha van otthon antibiotikumod,akkor vegyél be,mert az lehúzza a gyulladást.Fájdalom csillapításra meg jó a cataflam.
2012. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikumot csak orvosi utasításra. A Cataflam, vagy a Flector por valóban jók, de csak vényre kaphatók.
2012. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ha nem vezetsz, akkor esetleg pálinka. Én algopirint szoktam, de ha van tantum verde spray, akkor azt is vesd be. Ügyelet nincs?

Kitartás!

2012. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ha van otthon szegfűszeg egész a fájosfoggal ráharapok és elzsibbad enyhűl a fájdalom.Ezt a "természet fűvész"könyvben olvastam és azóta ezt használom.
2012. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Recept nélkül kapható SARIDON!
2012. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cataflam, azt a háziorvos is fel tudja írni.
2012. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért is jó, mert nem csak fájdalomcsillapító, de gyulladáscsökkentő is.
2012. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szalicil vagy bors a fogra szórva!
2012. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, Cataflam-om nincs itthon, ezért pálinkát használtam. Beborogattam kb. 3 órája, jól lezsibbasztotta, azóta nem érzek fájdalmat, ezzel szerintem kihúzom holnapig. Ajánlom mindenkinek:) és köszönöm még egyszer a segítségeteket:)
2012. ápr. 12. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!