Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Borzasztóan fáj a fogam, de...

Borzasztóan fáj a fogam, de csak május közepére kaptam időpontot. Addig mit lehetne tenni vele?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny az egyik fogam, fáj is, pár napja már aludni se tudok tőle. Még múlt héten kértem időpontot sztk-s fogorvoshoz, kaptam is, de még hetekig kell várnom. Mit csináljak? Jegelés se használ és a fájdalomcsillapító se. Magánrendelésre nincs pénzem.
2012. ápr. 13. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Sűrgösségi ellátás keretében, nem kell időpontot kérned, elég ha odamész, és kivárod a sorodat!
2012. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A sürgősségi ugyanott van, mint a sima?
2012. ápr. 13. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen! Vagy, ha van a közeletekben szájsebészet, akkor ott.
2012. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogorvosi ügyeletre menj el.Oda nem kell se időpont,se beutaló.
2012. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ingyen van?
2012. ápr. 13. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van TB-d, nyilván.......
2012. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezen sajnos nem érdemes spórolni

menj el egy lelkiismeretes magánfogászatra!


így nem kell még hetekig várnod, ami - tekintettel a fájdalomra - nem is normális dolog

2012. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy nem érdemes ezzel spórolni, de a dolgok nem úgy működnek, hogy ha magánorvos kell, akkor majd előkerül rá a semmiből a pénz. Vagy magánorvos, vagy ennivaló a gyerekeknek, inkább az utóbbit választom. Pénteken elmentem fogorvoshoz, jól lecsesztek, hogy nem tudnak soron kívül foglalkozni senkivel, meg hogy mindenkinek baj van a fogával, aki itt van és mégis mindenki ki tudja várni a sorát, menjek vissza én is akkor, amikorra beírtak. Tehát továbbra is tanácsokat kérnék fájdalomcsillapításra.
2012. ápr. 16. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!