Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 15 vagyok, kéne nekem fogszabá...

15 vagyok, kéne nekem fogszabályzó, és szeretném is, csak borzasztóan félek, mert 3 fogamat ki kéne húzni. Ez fáj? Vagy hogy csinálják? Tulajdonképpen a fájdalomtól és a következményektől félek. Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy unokatesom. Neki is kihuztak 2 fogat . O is felt tole, de reg ota van fogszabija es majdnem vissza mentek a fogai a helyukre. Ne aggodj es ne felj tole nem marad ott a luk a fogadon, nem akarlak megijaszteni, de a foghuzas viszont ellegge fajt neki.

14/L

2010. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 csontfogat húztak a fogszabályozóm miatt és egyik sem fájt! Ha meg fáj is...Nem halsz bele. Gondolj arra, hogy az életben semmit nem fogsz megkapni szenvedés nélkül. És inkább fizikai fájdalmad legyen mint lelki.

Legalábbis ez az én életfilozófiám! :)


Kérj fogszabit! Megéri! Felnőttként csúnyák a kusza fogak. Annyit meg igazán megérdemelsz, hogy szép szabályzott fogaid legyenek...Jár neked is a szépség! :)

2010. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Remélem én is megúszom fájdalom nélkül...szóval menjek bele a dologba, igaz?
2010. jan. 3. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menyj bele:) A foghúzás nem fog fájni, a fogszabitól pedig tökéletes fogaid lesznek:)
2010. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha szerinted nem fáj .akkor miért van az hogy van ojan fogfájos aki párpercután hazamegy a várobol.hogy már nemis fáj anyira a foga pedig még injekciot se kapot, menj el kelemetlen szinte minden ami a vogorvosnál történik de a fogak miat szükséged van a beavatkozásra lehet hogy ha megkapd a szabájzot fojnifog a nyálad merthogy idegen tes lesz a szádba a kislányomnak kivehetös müanyag volt és szegénynek jöt a nyál a szájábol elég rémisztö volt gyorsan kivetem de asztán hozzászokott . ha gyenge választ atam akkor jelezd bátran tt .tl.
2010. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle! Én 13 vagyok, decemberben egy nap kihagyással húztak két felső fogam, a héten még egyet alulról. Végre megkaphatom a fogszabályzóm. Nem fáj, kapsz érzéstelenítőt! :)
2010. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Tegnap húzták ki a fogam,mert lesz fogszabályzóm,és nekem fele a fogamnak levolt törve ezért nem tudta megfogni a fogóval rendesen,és 5 perceg keresztül tágította de egyáltalán nem fájt :)

Nyugii nem fog fájni

2010. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nyugi nem fáj!! én nekem nem kellet szerencsére kihuzni de anyum mondta hogy nem fáj és neki mindent elhiszek...

egyébként nekem ma tették fel a fogszabályzót és nem fájt az sem..

2010. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 csontfogathúztak ki..nagyon féltem tőle..:(

aztán leérzéstelenítték és 2 injekciót kaptam ..megsem éreztem nem fájt :D

utána elkesztél húzni a fogam csak nem nagyon akart kijönni hallotam pár recsegést ropogást de ez természetes..aztán kiderűlt h olyan nagyon fogam és erős csontom h 4 injekciót kaptam..semmit nem éreztem és utána se fájt ..

Ne izgulj :)

2010. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!