Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobb kettes fogam implantátumm...

Jobb kettes fogam implantátummal van megcsináltatva. Fáj, zavar, lüktet. Ez természetes?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, és tavaly volt egy balesetem, kitört a fogam (jobb kettes) és implantátummal tudták megcsinálni.Novemberben lett végleg kész, az első pár hónap még jó volt, aztán elkezdett fájni, lüktetni, és mára már zavaró érzés, hogy ott van v.mi. Akinek van hasonló problémája, írjátok meg légyszi, hogy megnyugodjak, és tudjam, nincs nagy baj! Kérdeztem a fogorvost, és ő azt mondta, hogy nem kéne, hogy fájjon, és megérezze az időjárást.
2012. ápr. 13. 18:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ti amúgy használjátok a fogköztisztító kefét, amit azt hiszem a fogászati asszisztens hozzászóló javasolt?

Én egyszer próbáltam, de nem tudtam, pedig a legkisebbet próbáltam meg beleerőltetni. De lehet, hogy újra kéne próbálnom, hátha, ha ez a kulcs hozzá.

Vagy ti is csak fogselyemmel tisztítjátok?

2012. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon régi a kérdés, de hátha még figyeli a kérdező. Lett valami változás? Mi történt a bajos implantátumoddal? Én is gondolkodom egyen, de pont az ilyenek miatt félek belevágni, hogy mi van, ha problémás lesz, én meg ráköltöttem egy vagyont, és kiszedni sem olyan egyszerű, mert becsontosodik...? Szóval hogy vagy kedves kérdező?
2012. jún. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!