Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Koronával rendelkezők válaszol...

Koronával rendelkezők válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés
A felső fogsorom első 4 fogára koronát rakatok. Az ok: agyon vannak tömve, kiállnak és citromsárgák (nem dohányzom/teázom/kávézom, nem tudom mitől ilyenek) A fogorvosommal megbeszéltük a dolgot, a váróban pedig beszédbe elegyedtem egy hölggyel. Neki elől fent koronái vannak, úgy ahogy nekem lesz. Azt mondta ne csináltassam meg, mert borzalmas, nem lehet vele enni, rossz érzés, és mindig zavaró és soha nem lehet megszokni. Teljesen elkeseredtem.
2012. máj. 5. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem körülbelül 3 napig volt borzalmas (nagyon szerettem volna kiköpni :))))) ) , további 1-2 hétig volt szokatlan, aztán olyan volt, mintha mindig ott lettek volna a számban.
2012. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először olyan érzés, mintha a Gellért hegyet rakták volna a szádba, de 1 hét alatt megszokod.
2012. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 8!! tagú koronám van, és szerintem marhajó. pár nap alatt megszokod. mindent csinálhatsz vele, nagyon erősen rá van ragasztva.
2012. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy ,,tépni,, vele lehet az ételt?
2012. máj. 6. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
iegn :) először énis féltem, de fokozatosan egyre bátrabb lettem. mostmár kb betont is rágok. semmi különbséget nem érzek.
2012. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!