Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen színű fogszabályzóm...

Milyen színű fogszabályzóm legyen? 14/L

Figyelt kérdés
Emellett az érdekelne, hogy nem ciki, ha egyszerre van szemüveged és fogszabályzód(szerencsére csak messzire kell a szemüveg, de azért sokszor hordom)

2012. máj. 10. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Rózsaszín a legjobb.
2012. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a tested, nem vagy elrugaszkodottan stréber, és jó frizurád van hozzá, akkor szerintem kimondottan vonzó :D
2012. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaa,és hogy milyen színű? Hát rózsaszín.. az jó lehet :)

(második voltam)

2012. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem ciki egyáltalán:) Viszont,az,hogy színes,nekem eléggé gusztustalan. Egyik lány osztálytársamnak rózsaszín,a másiknak,aki fiú meg zöld volt anno,és hát számomra iszonyat visszataszítónak tűnik...:S Unokatesómnak fehér van most,előtte sima egyszerű fémes volt,sokkal jobbak,mint ezek a giccsek(bocsánat) de ez csak az én véleményem.

17/F

2012. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszolóval értek egyet!

Örülök, hogy ez a legnagyobb problémád, hogy milyen színű legyen. Magával a fogszabályzóval nincs baj, de a színes szerintem is nagyon visszataszító! A rózsaszín is! Bocsi, a te döntésed, ahogy neked tetszik, kérdeztél, válaszoltunk.

2012. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából azért az a legnagyobb gondom ezzel, hogy milyen színe legyen, mert így is úgyis szükségem van rá, és legalább addig jól nézzen ki!:)
2012. máj. 10. 18:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felül mosolyvonalig esztétikus,alul fém van.Nem kell túlkomplikálni.Szemüvegem is van,de házon kívül inkább kontaktlencsézek.29/N
2012. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

az enyém jelenleg ilyen szinu, de havonta cserélhetem a gumik szinet

[link]

volt mar ilyen: (vilagos lila)

[link]

és átlátszó:

[link]

(Megj: egyik képen sem az én fogam található)

17/L

2012. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak zöld ne legyen! Az tök úgy néz ki, mintha spenót szorult volna a fogaid közé.
2012. máj. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
92%
A fogszabályzó alapvetően fém színű vagy fehér, a régebbi típusúaknál lehet sok színes gumit rárakni, de az újaknál már nem kell gumi, akármennyire is szeretnéd szép színesre olyat rakass fel amihez nem kell gumi "ún önligírozó", jobbak az eredmények vele. A színes dolgokat meg a hajaddal vagy a szemüvegeddel éld ki, énnekem volt és szerettem, nem gáz, pedig hím nemű vagyok
2012. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!