Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A cataflan jó? és mi a teendő?...

A cataflan jó? és mi a teendő? Hogyan kezeljem? Hogyan moshatom vagy tisztithatnam le?

Figyelt kérdés
tegnap húzták ki a fogamat hátsó fog volt ez és catafantt irtak fel de én szedtem aszpirint is mások azt mondták gyulladt fogat nem szabad kihuzni masok meg azt hogy ki kell es tegnap az volt hogy gyoker kezelesnel vagy a huzasnal dontok huzast valasztottam de meg kicsit fel van dagadva az arcom a nyelvemen sargas szinu letapadt nem tudom mi

2012. máj. 11. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tegnap húzták ki a fogadat, ma már finoman moshatod a seb környékét és úgy a nyelvedet is. A dagadást úgy csökkentheted, hogy hideg vizes ruhával borogatod az arcod, vagy jegeled. Erre használhatsz egy fél literes tejet , amit a mélyhűtőben lehűtöttél, vagy egy zöldborsót is, ami a mélyhűtőben volt.Ha ezeket teszed az arcodra, tegyél alájuk egy konyha ruhát is, nehogy elfagyaszd az idegeket.
2012. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A cataflam jó bár nekem Fortedolt írtak.Szedd nyugodtan!
2012. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tej vagy jégaku teljesen jó fagyasztva.
2012. máj. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cataflant csak addig szedd, míg erős fájdalmad van, kikészíti a gyomrot, inkább borogasd az arcod, és ha nagon gyulladt antibiotikum kell.
2012. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!