Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig szabad fájni a...

Mennyi ideig szabad fájni a gyökérkezelés után a fognak?

Figyelt kérdés

3 napig iszonyatosan fájt 3 fogam.Elmentem a fogászatra,de elküldött,hogy ő nem tudja melyik a rossz.Ekkor már sírva mentem haza annyira fájt.

Tegnap elmentem a saját orvosomhoz és kocogtatás után egyből rájött melyik a rossz.

Felül a hátsó legutolsó.

Gyökérkezelés csinált s mondta,hogy 2 hét múlva menjek vissza,hogy betömje,mert most nem szabad mivel feldagadna az arcom.

Mikor kiment az érzéstelenítő hatása úgyanúgy fájt.

Bár most nem úgy fáj,ahogy fájt,hanem ha összeér a kéz fogam ,akkor nagyon meg ha prüszkölök.

Elfog múlni ez a fájdalom?

Vissza most nem igazán mennék,mert csak megbarmolnák megint.


2012. máj. 11. 07:51
 1/9 A kérdező kommentje:

Ígyis tegnap úgy indultunk neki a gyökérkezelésnek,hogy azt mondta,ha nem bírom ki ki kell húzni.

Állítóleg elvolt halva a fog.

Kibírtam s csak egy kicsit éreztem,de nem volt vészes.Inkább a félelem.

Mennyi ideig szedhető a Fortedol?

2012. máj. 11. 07:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni ez a fájdalom. Most, hogy megpiszkálták a gyökércsúcs körüli szöveteket, ezt érzed most, de ha nagyon fájna, lüktetne, azonnal menj vissza a fogorvosodhoz, addig pedig kíméld ezt a fogad, ne harapj rá.
2012. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Változó, egyelőre ki ne húzzák. Tesómnak még kb 2 hétig nagyon érzékeny volt, hetente ment gyógyszeres tömést cseréltetni, majd amikor betették a végleges tömést még pár napig érzékeny volt, de aztán elmúlt.

2012. máj. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendben!Köszönöm!Ha mégse múlna jövőhéten felhívom az orvosomat!De remélem jobb lesz.


Szép napot!

2012. máj. 11. 08:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél valami gyulladáscsökkentő fájdalomcsillapítót addig is. Hogy lemenjen a gyulladás.
2012. máj. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezecskék!
2012. máj. 11. 08:05
 7/9 A kérdező kommentje:

A Fortedolt írta fel az előző orvos,aki hozzá se nyúlt.

Az állítólag olyan,mint a cataflam.

Mennyi ideig lehet szedni?

2012. máj. 11. 08:06
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha megyek mindenképp megemlítem,mert talán nem jól ölte ki az ideget.

Így nem fáj,de ha ráharapok akkor igen.

Valami nem jó ott.

2012. máj. 18. 16:29
 9/9 A kérdező kommentje:

Csütörtökö megyek vissza.

Fájni nem fáj,de ha ráharapok akkor nagyon.Nem tudom mit fog csinálni,de mindenképp megemlítem.

Lehet,hogy rosszul ölte ki az ideget?

Csak ki ne húzassa,mer már ígyis sok fogam hiányzik s pénzem meg nincs megcsináltatni.

2012. máj. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!