Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a korona+csap...

Mennyibe kerül a korona+csap az SZTK-ban? Létezik, hogy 45eFt-ban?

Figyelt kérdés

Az áron meglepődtem, amikor hazaértem sírógörcsöt is kaptam fiú létemre. Sajnos nem vagyok ATM automata, hogy a pénzt tejeljem gombnyomásra.

Eléggé aggaszt a dolog, főleg az, hogy az SZTK-ban ilyenek. A legtöbb fogorvosnak magánrendelője van és mellete SZTK-ban dolgozik. A véleményem az, hogyha a doki magánrendelőjébe mentem volna akkor megérteném azt árat, de SZTK-ban?????? Hát.....


Mindenesetre kértem másik fogorvostól időpontot visszautazom kicsiny falum állandó lakhelyem fogorvosához, akkor mit tanácsoltok, mit tegyek, mire ügyeljek? Tudom, hogy nem vagyok fogorvos, és az orvossal nem illik összeveszni és okoskodni, de akkor is... A fogfelépítés mennyibe kerül? Esetemben mi lehet a megoldás (lsd. lentebb)?


(felső 6-os fogról van szó, kb. 15 éves amalgán tömés volt benne. A tömés mérete kb. a fogamnak több mint a fele volt. Gyökérkezelték. Gyökértömés van benne, hogy ideiglenes vagy sem azt nem tudom, mert nem mondták. Annyit említettek viszont a továbbiakban csap és korona a megoldás....Húzni viszont nem engedem)



2012. máj. 30. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy "és ha a fogorvos is ért a munkájához".
2012. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem egy másik fogorvoshoz, LÉNYEGESEN olcsóbban sikerült megoldani a problémát!!!
2012. jún. 6. 09:22
 13/13 anonim válasza:
én most keresgéltem a neten, mert most mondta a fogász hogy csap 10e, korona 22e... leesett az állam, ezért fizetem a TB-t? szerencse hogy nekem van miből.. egyenlőre..
2013. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!