Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után bent maradt egy...

Foghúzás után bent maradt egy kis darab, mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés
Ma 2fogamat húztak ki egymás mellől,de az egyiknél érzem,hogy a szélén ott maradt egy kis darab.'hét múlva kell visszamennem,további kezelésre,ki tudják szedni?Vagy ez már szájsebészet?Attól (is)nagyon félek,bár még nem voltam,de azt mondták az kegyetlen...
2012. jún. 6. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kijött magától ahogy az íny húzódott össze.
2012. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb visszamész akkor csipesszel kiveszi, az nem fáj (nekem legalábbis, bár Lidokainnal befujta nekem)De ha elég rendesen beletörte akkor az már sebészet
2012. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én kiszedtem szemöldök csipesszel magamnak.persze nem húzás után rögtön,hanem egy hét múlva.
2012. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom háromszor törte bele a fogam annyira erős volt. Szájsebészeten szedték ki mindet. Kapsz egy jó nagy adag injekciót ami a fél fejedet lezsibbassza és utána visszahív a doki. Utána egy kis kampószerű valamivel feszegette és kiszedte. Nem érzel semmit se. Mintha csak a szádba piszkálna valami. Ne félj. Nem fog fájni. Pedig én sírtam is előtte hogy biztos meghalok, de nem! Vagy ki löki magát vagy szájsebész, de ma már nagyon ügyelnek az orvosok az emberekre!
2012. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.
2012. jún. 6. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha beletörik, akkor a szájsebészeten szokták kiszedni, ahogy az előző írta. De azt észre szokta venni a doki, aki kihúzza a fogat, hogy hiányzik a kihúzott fog gyökeréből egy darab.
2012. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!