Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most távolították el a fogköve...

Geza23 kérdése:

Most távolították el a fogkövemet, és egyik fogam alatt kezd megalvadni a vér ilyen sötét vörös színű a fogam és ínyem közötti kis rész. Ez természetes dolog fogkő eltávolítás után akkor ha darabokra szedik közbe ínyed is? :\

Figyelt kérdés

És csak az a rész fáj, vagy is mintha valami lenne ott, nyomás vagy összehúzódás érzés.


Fogkő eltávolitás reggel 9-10 körül volt. most 16:03 van.



2012. jún. 15. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De még mindig kellemesebb, mint azok a problémák, amit az okoz, ha nem szedeted le.
2012. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát az tény,hogy jobb inkább átvészelni ezt mint megdögleni ínygyulladásba :)

Én elöző hét péntek már harapni se tudtam a fogaimmal az ínygyulladásom miatt. valami pépes cuccot eszegettem egész hétvégén és reménykedtem ,hogy jobb lesz :\

2012. jún. 15. 17:42
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak nem sztk-s fogkőeltávolítás volt?Arról nekem is rossz emlékeim vannak régebbről.Egyébként nekem is ma délelőtt volt fogkőeltávolításom,de szerencsére enyhe kellemetlenségen kivül semmi extra.
2012. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

De sajnos ott voltam.... :\

Viszont a magánnál meg 2 fajta van:

1. szétszed direkt,hogy visszajárj mindig és fizesd neki a zsetont


2. rendesen megcsinálja.


És ez kb így elvette a kedvem az egésztől.. :\

2012. jún. 15. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!