Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek fogorvoshoz és...

Holnap megyek fogorvoshoz és hát eléggé be vagyok tojva. Ha érzéstelenítenek akkor nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Van 6 darab lyukas fogam amit szeretnék megcsináltatni a nyári szünetbe. Az egyiket szerintem tuti h gyökér kezelni fogják. Már a szagtól is be vagyok tojva ami ott van..:S

Egyebként az injekció az fáj??? És ha azt beadják akkor nem érzek semmit?

Anyum azt mondja nem lesz nagy dolog de mégis eléggé félek..

Az tuti h csukott szemmel fogorvosi végigülni minden fogorvosi beavatkozásomat.


2009. júl. 6. 14:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Voltam már fogorvosnál de akkor csak tömtek semmi injekció meg semmi, és ne fájt, 3-os koromba is tömtek kettőt de az se fájt.
2009. júl. 6. 14:48
 2/10 A kérdező kommentje:

Még a fúrástól nem is nagyon rettegek..xD

De az inekciótol eléggé.

2009. júl. 6. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs begyulladva a fogad a gyökérkezelést sem fogod érezmi. Ha pedig már tömték a fogad, akkor fúrták is és te írtad, hogy ne is fájt, na látod...

Az injekció picit kellemetlen, csak feszít kicsit és már zsibbad is a környezetében minden.

2009. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem szépítem, amikor beadják az injekciót, az fáj. De pár pillanat az egész, viszont után úgy elzsibbad a szád, hogy tényleg nem érzel semmit. Nekem húzni kellett, és mondta a fogdoki, hogy a mellette levő fog lyukas. Húzás előtt betömte, semmit sem éreztem.
2009. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Tömésre nem adnak injekciót. Ha gyökérkezelni kell az egyiket, csak akkor adnak injekciót. Az injekció beadása nem fáj, csak kicsit kellemetlen, mint ha ropit az ínyeden ennéd.
2009. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én mindig attól fosok, hogy nem fog hatni az injekció, nem pedig magától a szuritól. a szurit ki lehet bírni, nem kimondottan fájdalmas. inkább olyan feszítő, csípő érzés. a kezelésektől ne félj, ha jól elérzéstelenítenek, semmit nem fogsz érezni, még a gyökérkezelést sem. ha esetleg mégis érzel fájdalmat, mondd meg a dokinak, hogy adjon még szurit és akkor 100%, hogy tényleg semmit nem érzel majd. mondja ezt neked egy olyan valaki, aki régebben annyira fosott a fogorvostól, hogy már napokkal a látogatás előtt nem tudott enni meg aludni. nem érdemes félni, tényleg nem fog fájni.
2009. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy töméshez nem adnak injekciót, az nem általános! a kőkori sztk-sok lehet, hogy nem adnak, de JÓ orvos mindig megkérdezi tömés előtt, hogy kérsz-e. gyökérkezeléshez meg kérdés nélkül adnak, azt ki se bírná az ember lidokain nélkül.
2009. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Huhh köszi szépen a válaszokat!!!!

Hát mondjuk attól is félek h ha beadják az érzéstelenítőt utána nehogy érezzek vmit..

Bár azt halottam h amelyik fogdokihoz megyek az nagyon jó és nem érezni semmit..hát remélem :D

2009. júl. 6. 15:03
 9/10 anonim ***** válasza:

kapsz érzéstelenítőt ne izgulj. még sztk-ban is adnak, ott csak beeladják simán, az picit kellemetlen de nem fáj. magánnál meg semmit nem fogsz érezni.

én tegnap voltam 2 lyukas fogammal, én is összecsuktam a szemem és dúdoltam közben a fogorvos meg már rajtam röhögött:D

2009. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

xD Köszi :D

De ez nem magán fogorvos nem kell neki fizetni meg semmi.

2009. júl. 7. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!