Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit szól a fogorvos, ha 1 év...

Mit szól a fogorvos, ha 1 év után megyek vissza?

Figyelt kérdés

Ugye alapból félévente kell járni, én voltam is tavaly júliusban, akkor elköszöntünk egymástól, hogy akkor fél év múlva. Be is terveztem, hogy akkor januárban elmegyek, de mivel iszonyúan félek a fogorvostól (pedig amúgy ő kedves, rendes), mostanáig halogattam. :S Mondjuk ősszel, olyan november körül voltam iskolafogászaton, szóval annyira nem nagyon gáz, de akkor is, nem akarom hogy igénytelennek tartson... Az utóbbi hónapban már emiatt nem mertem elmenni, de most mintha megfájdult volna egy fogam (bár lehet, hogy csak beképzelem, volt már ilyen, hogy fájni kezdett mikor el kellett volna mennem, aztán nem is volt semmi baj).

És félek is, hogy hogy fogom magamat érzeni, ha valami komolyabb gondom van, és ha előbb elmentem volna, még csak egy pici lyuk lett volna, szóval már előre mardos a bűntudat.


2012. jún. 25. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Fél év alatt akkorát nem fejlődik a lyuk.

Én is évente megyek fogkőleszedésre, és akkor megnézi a fogaimat is.

Semmit nem fog szólni, de is egy páciens vagy, ennyi. Neki aztán halál mind1, mikor mész vissza.

2012. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves lesz, mert belőled (és a többi páciensből) él.
2012. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok, kicsit megnyugodtam.
2012. jún. 25. 01:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már rég elfelejtette, hogy megígérted neki, hogy visszamész. Annyi betege van, nem fog emlékezni rád.

Meg ugye voltál iskolafogászaton, szóval nem mondhatja, hogy elhanyagoltad a vizsgálatot.

2012. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!