Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsességfog kihúzása...

A bölcsességfog kihúzása fájdalmas?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak már húzták ki bölcsességfogát, nekem még nem, de talán valami értékelhetőt tudok mondani a kérdésedre :

Magát a húzást alig érezte, de utána 2 napig erős fájdalomcsillapító mellett is alig tudott enni. Szóval ha jól érzéstelenítenek, a húzás nem fáj, de utána ahogy mondta és láttam is rajta, rettenetesen fájt neki.

Én is bölcsességfog-húzás előtt állok, de majdcsak túl leszek rajta :/

2009. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a húzása nem fáj egyáltalán
2009. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájt, mert a gyökere nem egyenes volt, hanem görbe és bele volt akadva a másik fogamba. :-(
2009. júl. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont most csüt-ön késő délután volt. Az injekciók fájtak, a fúrás,vésés eléggé kellemetlen. utána vicces a zsibbadás, most pedig nemtudok aludni, mert nagyon folyik a nyálam és szivárog a vér és nemtok nyelni. arcom kétszeresre nőtt, de a nagy fájdalom még nemjött elő nekem spec. csak nagyonnagyon rossz
2009. júl. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem fájt, de aztán pár napig fájdalomcsillapítót kellett szedni. ja és ugrálni meg hajolgatni se szabad mert elindul a vér.
2009. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát maga a kihúzás nem, de után eléggé fáj. (ma húztak ki kettőt.)
2009. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én nagyon félek. 15 vagyok és mind a négyet (!!) kikell. én asszem nem is akarom igazából. Még ki se jött. benn van az inyben de már látszik röntgenen.
2009. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem tegnap délután műtötték ki a bal felső bölcsességfogat szájsebészeten. Injekcióból csak azt éreztem, hogy valami hideg van az ínyemben meg a szájpadláson, utána rögtön el is zsibbadt a szám. Aztán valami speciális vésővel lefejtették az fog körüli ínyt és kivésték a fogat. Műtét egyáltalán nem fájt, nem is éreztem semmit, csak a csont ropogása volt kicsit fura, meg hogy az ember szájában turkálnak.

Maximálisan kibírható, ne féljen senki a műtéttől.


Sziasztok!

2010. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Ma voltam kihúzatni a fogam, a Szájsebészeti Klinikán. Nagyon rendes orvos húzta ki. Injekció nem fájt, utánna nem éreztem semmit. De picit szarul lettem, mert féltem, pár perc alatt húzta ki. Most fáj eléggé, a fülem, fejem, meg gyenge vagyok. Remélem jobb lesz szombatra,mert 4 vizsgám lesz. Tanulásra nehezen tudok figyelni, pedig jó lenne még olvasgatni.Egyenlőre ennyi......

2010. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A bal alsó bölcsességfogam húzták ki, mert állandó panaszt okozott,

begyulladt, fájt. A fog egészséges volt, csak már rossz volt, hogy

hetek óta fájt. És jobbnak láttam, ha kihúzzák!

Ha valaki ilyen előtt áll, kitartás! Nem kell félni a műtéttől, utánna

szar egy picit!!!

2010. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!