Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogak közötti rés?

Fogak közötti rés?

Figyelt kérdés
Május óta hordok fogszabályzót és nemrég vettem észre hogy az első két fogam között sokkal nagyon a rés mint eddig. Ez normális? Mit lehet vele csinálni?

2012. aug. 5. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nekem is ez a helyzet. de nekem össze voltak torlódva, majd kb. 8 hónap után rés lett. De azóta kicsit javult :)

nem húztak, 17 / L / 10 hónaposan

2012. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Zsuchan válasza:

bocsánat h nem reagáltam ..é voltam az első kérdező, nekem húztak ki fogat és megmaardt a fgrésem sokáig de ahogy kijött a bölcsesség fogam kb eltűnt..eleve ezért húzták ki h legyen hely és ne kelljen kivésni..tökéletes és nem kell átélnem azt amit sok mindneki másnak..jó így is van fogrésem..de ez már hozzám tartozik meg a lapát fogaimhoz..akinek nem tetszik ne nézze, én meg elvagyok vele.

Nem kell kétségbe esned esetleg kérdezd meg a fog dokid..sztem készségesen válaszol...gondolom nem csak a fogakat szereti tépkedni hanem szívesen elmondja mit miért és hogyan tovább :)

2012. aug. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kérdező, azóta már rendbe jött ez a probléma??
2015. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!