Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam de a fogdoki csak...

Fáj a fogam de a fogdoki csak 3 hét mulvára adott idöpontot Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fáj a fogam napok óta, ugyan az a fog legtöbbször. elmentem idöpontot kérni de csak 3 hétre rá kaptam időpontot de addigra meghalok a fájdalomtól. Szegedi vagyok de itt nincs TB által támogatott fogászati ügyelet.

cataflamot szedek de azse nagyon segit már. Magánorvos lenne de arra meg most nincs pénzem. Mit lehetne még csinálni? Komoly emberek válaszát várom csak. Köszi elöre is


2012. aug. 12. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs fogászati ügyelet? Az durva...

Esetleg menj be időpont nélkül, nálunk például a kórházakban is van fogászat / szájsebészet.

Megmondod, hogy fáj, nem tudsz tőle aludni, enni, inni, csináljanak valamit, mert 3 hétig már nem bírod.

Esetleg dramatizáld túl egy kicsit, ha hajthatatlanok.


De szerintem el fognak látni, hiszen ez ugyanaz, mintha nem tudom... megrepedne a csuklódban a csont.

2012. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj be a klinikára és mondd, hogy akut panaszod van, nem tudsz várni. Kötelesek ellátni.


Viszont a magánügyeletet sehogy sem tudod megoldani? Sokkal jobban járnál, mint a klinikával.

2012. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. aug. 12. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!