Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár napig fájt a fogam, az...

Pár napig fájt a fogam, az egyik hátsó örlőm, majd spontán, magától elmúlt a fájdalom. Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Ha spontán elmúlt, akkor nem is olyan komoly, igaz?


Már máskor is volt ilyen, hogy fájt a fogam, de magától megszűnt a fájdalom 3-4 nap után.


Rendesen mosok fogat, azzsl nincsen semmi baj, ahogy a tükörben nézegettem, lyukas fogam sincs, csak 2 fogam olyan, mint a következő képen, a jobboldali fog:


[link]


Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. aug. 19. 05:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Élesen fájt? Bedagadt tőle az arcod?

Én is így jártam, nem mentem el vele fogorvoshoz mert minek..:D Aztán egyre többször előjött, elmentem vele de azt mondta későn cselekedtem, és megszabadít tőle...

Szóval szerintem nem árt neki ha elmész vele az orvoshoz és megnézeted:) Elkerülöd vele a komolyabb problémákat, amik ha nem is most, de évek múltán fog előjönni :(

2012. aug. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nézetni fogorvossal,mert el is halhatott és ha nincs időben gyökérkezelve,akkor ki kell majd húzni.
2012. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elhalhatott meg ki kell húzni? Óh, te jó ég! :(
2012. aug. 19. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű lyukas az a fog.Ha pár napig fájt ami elég hosszú idő akkor valószínű gyökér kezelni fogják a fogad de lehet csak simán betömik.Menj el dokihoz mert előbb utóbb begyullad majd és akkor nem tudják kezelni,meg sokkal kellemetlenebb lesz.Sajnos a fog nem olyan mint az izom hogyha nem fáj akkor már meggyógyult magától.
2012. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akartalak így megijeszteni,de a fogelhalás is bennevan a pakliban,velem is ez történt tavaly.Mikor kiszűrték röntgennel,hogy az adott fogat gyökérkezelni kell,tök panaszmentes volt éppen,aztán beugrott,hogy kicsit korábban kellemetlenkedett.Mivel időben kezelték,szerencsére megmenekült,ezért fontos fogorvoshoz fordulni és megvizsgáltatni,hogy kell e valamit csinálni vele.
2012. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nagyon rám ijesztettetek, ezért amint lehet, elmegyek a fogdokihoz.

2012. aug. 19. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!