Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen lehetőségeim vannak, a...

Milyen lehetőségeim vannak, a gyökérkezelés fáj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom hogy itt nincs tele fogorvossal,ezért olyanok válaszát várom,akik túlestek hasonló kellemetlenségeken.


Van felül,jobboldalt hátul egy fogam,amin van egy pici lyuk,ami hidegre befájdul,de éjszakánként egyáltalán nem fáj.Félek hogy gyökér kezelni,vagy húzatni kell.

Egy gyökér kezelés mennyire fáj?

Úgy értem gondolom hogy ha fogorvoshoz megyek minimális fájdalomra számítani kell,de nagyon elviselhetetlen?

Kihúzatni nem akarom,de sok rosszat halottam a gyökér kezelésről.Nem mindig sikerül,sokszor letörik,ki kell vésni...stb.



2012. aug. 21. 19:53
 1/4 poiu ***** válasza:
Nem fáj, csak sz@r érzés hogy tudod, mi torténik. A gyökérkezelt fog 50évre megoldja a gondodat, a kihúzott meg újabb bajt csinál.
2012. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha pici a lyuk akkor csak simán betömi, nem vészes.
2012. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Reménykedek benne,bár van aki azt mondja,hogy ha a hideg folyadékra érzékeny,akkor a tömés nem segít. :(

Reménykedem.

2012. aug. 21. 20:43
 4/4 poiu ***** válasza:
A tömés segít - szinte biztos, hogy nem kell a gyökérkezelés.
2012. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!