Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem tud senki semmit...

Miért nem tud senki semmit mondani végre?

Figyelt kérdés

Lassan már 1 és fél éve ugyan az a problémám, a fogaim vékonyodnak el, a metszőfogaim széle lassan átlátszó lesz és letöredezik, hiába voltam fogorvosnál, hiába vettem direkt vékonyodás elleni fogkrémet, folytatódik és semmi eredmény. Eddig tartott a fogorvosok tudása? Ezért felesleges külön egyetemi szak..

(18 éves vagyok)



2012. aug. 24. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sokat iszol szénsavas üdítőket? Vérvételen voltál már?
2012. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem sokat, 2 hetente kb, oké most voltam pár helyen ahol sokat ittam, de előtte hónapokig semmi..

Igen voltam vérvételen, semmi baj nincs azt mondták.

2012. aug. 24. 13:21
 3/16 anonim ***** válasza:
Semmi vitaminhiányod nincs? Mondjuk kalcium? Nem vagy tej vagy lisztérzékeny?
2012. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom ehhez nem értek, de javítsd ki szerintem a kérdésed, és akkor egy fogorvos lehet válaszol...
2012. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4 évesen voltam lisztérzékeny pár hónapig, aztán minden rendben volt. Szerintem minden vitaminból jut a szervezetembe elég, eszek húst, zöldséget, gyümölcsöt, iszok tejtermékeket. szedek C vitamint stb.
2012. aug. 24. 13:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Most hogy néznek ki a fogaid? Csak vékonyodik vagy könnyen lyukad? Régebben mostad a fogaidat rendszeresen? Fogszabályzód volt?
2012. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Alsó részekkel semmi baj, de a felső 2 metszőfogam közül az egyikből már lassan 1 éve le van törve 1 darab, a másik nap az alja elkezdett vékonyodni és pár hónapja a 2 fog közötti rész is elkezdett vékonyodni, távolról olyan, mintha 1 lyuk lenne a kettő közt.

Voltak idők, amikor kihagytam a fogmosást, de mostmár rendszeresen mosom hónapok óta.

2012. aug. 24. 13:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Hú, ezt le tudod fényképezni milyen? A fogaid felülete érdes vagy sima?
2012. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mindjárt lefényképezem és elküldöm privátban.

Sima, de 1 részen érdes (ahol elkezd letöredezni).

2012. aug. 24. 14:03
 10/16 A kérdező kommentje:
Elküldtem.
2012. aug. 24. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!