Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Igaz ez? Kérdések lent

Igaz ez? Kérdések lent

Figyelt kérdés
Igaz hogy a szódabikarbóna fehéríti a fogat? És a só? Meg azt láttam egy oldalon, hogy a banánhéj is fehéríti a fogat.Ezekből mennyi igaz? És a fogorvos mivel fehéríti ki a fogakat első alkalommal? Melyik a legmegfelelőbb fogkrém amelyik a leggyorsabban fehérít?

2012. aug. 29. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
jó az a fogkrém ami a dohányosoknak van,PERL WEISS! A SZÓDABIKARBÓNA HETI 1X! A FOGORVOS TELJESEN MÁSMÓDSZEREKKEL FEHÉRIT
2012. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogorvos ilyen UV lámpás módszerrel fehérít, ha jól tudom, de azt hiszem fogorvosoknál is van többféle módszer, ahova én járok az egyik orvosnál akcióban van 50ezerről 25ezerre. Amit az orvos csinál az úgy kb 1évig tart. Az otthoni gondolom, jóval kevesebb ideig. A szódabikarbónával vigyázz mert karcolja a fogaidat, és sértheti a fogzománcot is.
2012. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szódabikarbónát nem szabad rendszeresen használni, egyébként meg nem fehérít semmit. A fogorvosoknál van több módszer is, de ezek is károsítják a fogaidat, mert a nagy része peroxidot tartalmaz, szét marja a fogad. De már van peroxid mentes is.
2012. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!