Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy húzzam ki a fogam a...

Hogy húzzam ki a fogam a nélkül, hogy fájjon?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy fogorvost.
2012. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Ha maradó fog, akkor nehéz kihúzni. Ha doki húzza, akkor is lehetnek komplikációk. De a lényeg az, attól hogy fáj, nem biztos, hogy ki kell húzni. Lehet, hogy egy gyökérkezeléssel megmenthető. Most ez nem tűnik fontosnak, de 20 év múlva lehet, hogy ezen az egy fogon múlik, hidat kapsz vagy kivehető protkót. Fogorvos mondja meg.
2012. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Menj el fogorvoshoz, lehet hogy csak be kell tömni. Én mindig mentem fogorvoshoz ha volt lyukas fogam, betömettem. De ha nem mentem volna, már vagy 8fogam hiányozna. Nem tudom miért nem lehet elmenni? Ingyen megcsinálja az orvos, nem is fáj, az injekció kicsit kellemetlen, de inkább elviselem, mint évekkel később kirohadjon az összes fogam és fájjon. Anyum vagy 20évig nem ment el, nagyon rosszak voltak a fogai, évekig szenvedett a fájdalomtól. De rávette magát, hogy megcsináltassa. Ráadásul az elhanyagolt fog miatt ciszták, meg gócok alakulhatnak ki, a gócok meg eljuthatnak a szervezetbe. Nem játék ez a dolog. Ha otthon akarod kihúzni szerintem akármit csinálnál, fájna.
2012. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem maradandó csak tejfog.
2012. aug. 31. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!