Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét?

Bölcsességfog műtét?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki, hogy 4 bölcsességfog-csírát (azaz mindet) ki kell műteni. Még soha nem hallottam ismerősöktől hogy milyen. Kicsit tartok tőle, mert olvasgattam a neten róla saját véleményeket, és volt egy hasonló kérdés, ahol egy válaszoló kifejtette bőven, hogyan is történt ez az eset nála, és volt egy-két dolog ami nem igazán tetszett.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__33..

Pl. hogy nem tudott enni, nem nyílik ki a szája. Sajnos az én izomzatom eléggé kötött, így nálam is felléphet, hogy nem nyílik majd ki a szám?!

Nektek milyen tapasztalatotok van a bölcsességfogak húzásával kapcsolatosan?

Esetleg tudnátok ajánlani Budapesti kedves, szimpatikus szájsebészt?



2012. szept. 19. 20:52
 1/1 anonim válasza:
Szia! A linkelt kérdés az enyém volt, már túl vagyok a műtéten, és le is írtam a tapasztalatokat ugyanazon az oldalon, nézd meg! :) Én is nagyon féltem tőle, de nem kellett volna, mert eddig semmi problémám nem volt, remélem, nem is lesz. Nekem is nagyon kötött az izomzatom, mégse kaptam szájzárat. Az evés tényleg rossz, nekem egy hete műtötték ki, és még mindig csak bébipapit meg turmixolt kaját ehetek, aminek már a gondolatától is hányingerem van. De ezt azért túl lehet élni. :) Ne félj, minden rendben lesz! :)
2012. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!